Naujienos

„Lietkabelis“ surado pamainą traumuotiems krepšininkams – ekipoje rungtyniaus E.Ežerskis

2014 01 16

Traumų išretinta Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa pasirašė trumpalaikę sutartį su 26 m. 192 cm ūgio panevėžiečiu Ernestu Ežerskiu. Krepšininkas ekipoje rungtyniaus iki Naujųjų metų.

„Ernestas jau kurį laiką treniruojasi su komanda. Mes žinome jo galimybes, jis jau pažįsta komandą ir trenerius. Virš ekipos niekaip neišsisklaido tas tamsus debesis, kuris vieną po kito verčia iš rikiuotės mūsų krepšininkus. Nutarėme registruoti komandoje E.Ežerskį. Žiūrėsime, kaip seksis jam, kada galės į rikiuotę sugrįžti traumuoti žaidėjai. Atskaitos tašku laikysime Naujuosius metus. Po jų spręsime, ką daryti toliau. Su E.Ežerskiu sutarėme, kad nedarysime kliūčių jo išvykimui, jei krepšininkas gautų viliojantį pasiūlymą iš užsienio dar iki Naujųjų“, –  sakė klubo direktorius Eimantas Pūras.

Panevėžio publikai puikiai pažįstamas E.Ežerskis krepšininko kelią pradėjo 2004 metais, keletą sezonų gindamas tuometinės „Panevėžio“ ekipos garbę. Į gimtąjį miestą įžaidėjas sugrįžo 2009-2012 m., rungtyniaudamas „Techaso“ ekipoje.

Šį sezoną  krepšininkas pradėjo Utenos „Juventus“ komandoje, kurią abipusiu sutarimu su klubo vadovais paliko šio mėnesio viduryje. Per sužaistas penkerias rungtynes LKL čempionate E.Ežerskis rinkdavo po 2,8 taško, atkovodavo po 2,6kamuolio bei atlikdavo po 3,4 rezultatyvaus perdavimo.

„Lietkabelį“ sustiprinęs žaidėjas ekipoje turėtų debiutuoti šiandien LKL pirmenybių mače su Kauno „Žalgiriu“. Šiose rungtynėse „Lietkabeliui“ greičiausiai negalės padėti ir tik prie komandos prisijungęs Vaidas Kariniauskas, LKF taurės rungtynėse su „Telšiais“ čiurną susižeidęs Ryanas Olanderis ir vis dar traumas besigydantys Jokūbas Gintvainis ir Mantas Virbalas.

2021-2022: