Naujienos

„Lietkabelis“ savo sudėtyje turės esporto komandą

2019 04 17

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas žengia žingsnį į priekį – savo sudėtyje turės elektroninio sporto komandą.

Visame pasaulyje itin sparčiai populiarėjant elektroniniam sportui, „Lietkabelio“ klubas nuo šiol taip pat turės savo atstovus šioje sporto šakoje. Kaip ir pagrindinė ekipa, esporto komanda vadinsis „Lietkabeliu“, kuri grumsis įvairiuose „NBA2K“ vaizdo žaidimo turnyruose ir taip populiarins klubo vardą bei ženklą.

„Lietkabelio“ esporto komandą sudarys: įžaidėjas Midas Mikalauskas, atakuojantis gynėjas Karolis Žebrauskas, lengvasis kraštas Saulius Liudvinavičius, sunkusis kraštas Deividas Kaščejevas bei vidurio puolėjas Šarūnas Petkevičius. Šis penketukas susibūrė praėjusių metų spalio mėnesį ir per pirmus du mėnesius rodė puikius rezultatus – įvairiuose turnyruose laimėjo 71 mačą ir patyrė tik 11 nesėkmių.

„Didžiuojamės galėdami būti tokio klubo kaip Panevėžio „Lietkabelis“ dalimi. Tikimės, kad tai gali būti krepšinio esporto Lietuvoje pradžia ir įkvėpimas kitiems taip pat judėti pirmyn. Labai smagu, kad klubas, kuriam atstovausime, turi tokią gilią istoriją ir yra daug pasiekęs – esame pasiruošę solidžiai ir pozityviai reprezentuoti „Lietkabelį“ virtualioje aikštelėje“, – sakė esporto komandos kapitonas Š.Petkevičius.

Esportas sparčiai auga visame pasaulyje. Savo el. sporto padalinius turi Europos taurės laimėtoja Valensijos „Valencia“, Eurolygoje žaidžiančios Kauno „Žalgirio“, Stambulo „Fenerbahče“ bei Vitorijos „Baskonia“ komandos, o Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) padarė net atskirą čempionatą, kuriame varžosi tikrų lygos klubų esporto komandos.

„Džiaugiamės, kad klubas, turėdamas savo esporto komandą, žengia žingsnį į priekį. Sekame tendencijas tiek pasauliniame sporte, tiek Europos krepšinyje ir NBA, kur didžiausi klubai turi savo esporto komandas, todėl buvo noras ir mums prisijungti prie vis populiarėjančios sporto šakos vieniems iš pirmųjų Lietuvoje. Norime suteikti vaikinams visokeriopą palaikymą, todėl kovosime dėl pergalių ne tik LKL pirmenybėse ir Europos turnyruose, tačiau ir „NBA2K“ kovose, kur įvairiuose turnyruose matysime ir „Lietkabelio“ vardą“, – džiaugėsi „Lietkabelio“ marketingo direktorius Lukas Grabauskas.

Naujoji „Lietkabelio“ esporto komanda jau artimiausiu metu dalyvaus tarptautiniame turnyre, kurio burtai lietuviams buvo negailestingi – jau pirmajame etape susitiks su viena pajėgiausių Europos esporto komandų. Kitą savaitę startuos labdaringas turnyras, kurio tikslas yra prisidėti prie Rimanto Kaukėno paramos fondo akcijos „Už pergalę gyventi“.

2021-2022: