Naujienos

„Lietkabelis“ pradeda viešą abonementų prekybą ir pristato naujojo sezono šūkį

2019 06 11

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas pradeda viešą 2019–2020 metų sezono abonementų prekybą.

Dvi savaites 2018–2019 m. sezono abonementų savininkai turėjo išskirtinę galimybę pratęsti savo narystę kitam sezonui už ypatingą kainą ir dauguma iš jų pasinaudojo.

„Startavus viešai prekybai, būtina įvertinti išankstinės prekybos, kuri buvo skirta praėjusį sezoną abonementus turėjusiems komandos sirgaliams, rezultatus – jie yra itin džiuginantys. Didžioji dauguma sirgalių jau įsigijo abonementą ir išsaugojo savo vietą arenoje, todėl klubas itin didžiuojasi tuo, kad turi lojalius ir atsidavusius sirgalius“, – džiaugėsi „Lietkabelio“ marketingo direktorius Lukas Grabauskas.

Nuo antradienio visi norintys gali įsigyti kito sezono abonementus, kurių kainos – nuo 89 eurų.

 „Abonementų kainos prasideda nuo 89 eurų. Turint omenyje, kad bus galimybė stebėti mažiausiai 25 rungtynes per sezoną „Cido“ arenoje, vienerių rungtynių kaina yra tik kiek daugiau nei 3,5 euro. Jums nereikia rūpintis savo vieta arenoje ir bilietais, esate klubo dalis ir jūsų atsidavimas komandai yra ne tik labai vertinamas, bet ir svarbus – žaidėjams tai didelis įkvėpimas ir motyvacija aikštelėje, perteikianti puikią emociją sirgaliams“, – „kklietkabelis.lt“ sakė L.Grabauskas.

„Lietkabelis“ taip pat pristato ir naują sezono šūkį – #TuEsiKOMANDA. „Lietkabelis“ skatina visus sirgalius naudoti šį šūkį socialiniuose tinkluose, kai bus dalijamasi įspūdžiais, susijusiais su komanda.

„Tikimės, kad startavusi vieša abonementų prekyba, skirta visiems norintiems įsįgyti abonementus, taip pat džiugins mūsų organizaciją. #TuEsiKOMANDA – padėka „Lietkabelio“ sirgaliams, kurie yra neatsiejama pergalių siekančios komandos dalis.

Mūsų tikslas – kurti krepšinio šventę sirgaliams, Panevėžio miestui, kuriame krepšinis pastaraisiais sezonais tapo itin svarbus“, – kalbėjo L.Grabauskas.

Kiekvienas įsigijęs abonementą prisideda prie komandos komplektacijos ir pasiruošimo naujam sezonui darbų, bendrų siekių ir tikslų įgyvendinimo. Todėl #TuEsiKOMANDA!

Abonementus galite įsigyti visos „Tiketos“ kasose arba internete www.tiketa.lt

2020-2021: