Naujienos

„Lietkabelis“ nuteistąsias sveikino su Moters diena

2019 03 07

„Lietkabelio“ klubas apsilankė Panevėžio moterų pataisos namuose, kur sveikino nuteistąsias Moters dienos, kovo 8-osios, proga.

Pilna salė moterų džiaugsmingais šūksniais ir garsiais aplodismentais pasitiko Karaliaus Mindaugo taurės bronzos medalių laimėtojus, kurie atvyko nešini glėbiais tulpių.

Kartu su komanda atvyko ir ištikimi sirgaliai – kunigas Sigitas Sudentas bei muzikantas Aras Vėberis. Kunigas rėžė pamokslą apie moters grožį, o vėliau visa salė vieningai sukalbėjo maldą „Tėve mūsų“ bei gavo palaiminimą.

Sveikinimo žodį komandos vardu tarė Saulius Kulvietis ir trenerio asistentas Sandis Buškevicas, kuris pademonstravo savo puikias lietuvių kalbos žinias ir taip sulaukė gausybės aplodismentų.

„Lietkabelio“ krepšininkai, treneriai ir administracijos darbuotojai išdalino tulpes visoms nuteistosioms – gėlių pakako visoms moterims, kurių salėje buvo apie 130.

Komandos vizitą vainikavo nuteistųjų surengtas koncertas „Talentų popietė“, kur moterys šoko bei dainavo.

„Lietkabelis“ Panevėžio moterų pataisos namuose apsilankė antrą kartą – 2017 metais moterys taip pat buvo sveikintos kovo 8-osios proga.

2021-2022: