„Lietkabelis“ namuose garbingai priešinosi „Žalgiriui“

2014 04 13

Ketvirtą vietą Lietuvos krepšinio lygos (BEKO LKL) regurialiajame sezone užimantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Panevėžyje 76:64 įrodė pranašumą prieš vietos „Lietkabelį“.

Be Martyno Pociaus ir Šarūno Jasikevičiaus rungtyniavę kauniečiai nuo pat rungtynių pradžios pasižymėjo itin agresyvia kova dėl atšokusių kamuolių. Tačiau net ir šis sėkmingas žaidimo elementas (47 – 21) neleido svečiams įgyti nors minimalios persvaros.

Gorano Vrbanco ir Darricko Leonardo sėkmingas žaidimas pirmajame kėlinyje net keturis kartus žalgiriečius vertė būti atsiliekančiųjų vaidmenyje. Visgi, ketvirčiui besibaigiant, Kauno ekipa išsiveržė į priekį ir įgijo trijų taškų pranašumą.

Ypač sėkminga „Žalgiriui“ buvo antrojo kėlinio pirma pusė, kurios metu po Tado Klimavičiaus dvitaškio buvo pasiektas dvylikos taškų atotrūkis. Tiesa, likusios penkios minutės iki pertraukos buvo visiškai tuščios – žalgiriečiai tą atkarpą pralaimėjo 0:7.

Rungtynių lūžis buvo pasiektas iškart po pertraukos, kai aikštės šeimininkai keturias minutes negalėjo pelnyti nei taško, o „Žalgiris“ tuo metu pelnė net trylika. Tuo metu įgyta aštuoniolikos taškų persvara buvo išlaikyta iki kėlinio pabaigos.

Ketvirtojame kėlinyje panevėžiečiai dar „spardėsi“, sumažino atsilikimą iki dvylikos taškų, tačiau galiausiai buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą.

„Lietkabelio“ rezultatyviausi žaidėjai: D.Leonardas 17 taškų (8 rezultatyvūs perdavimai, dvitaškiai 3/11), G.Vrbancas 15, Darius Griškėnas 12.

„Žalgiriui“ daugiausiai taškų pelnė: Justinas Dentmonas 26 (6 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai), Robertas Javtokas 15 (10 atkovotų kamuolių), Paulius Jankūnas 12 (10 pirmoje rungtynių pusėje).

Kitas rungtynes Panevėžio ekipa žais balandžio 19-ąją dieną su vietos „Šiauliais“.