„Lietkabelis“ LKF ketvirtfinalyje nusileido „Žalgiriui“

2015 02 20

Panevėžio „Lietkabelio“ klubui nepavyko peržengti Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės ketvirtfinalio barjero. Panevėžiečiai penktadienį 58:86 (8:22, 18:27, 23:14, 9:23) nusileido Kauno „Žalgirio“ komandai.

Pirmajame kėlinyje prabėgus trims minutėms „Lietkabelis“ turėjo minimalų deficitą (6:7), bet per likusį laiką pasižymėjo vos 2 taškais ir tuo pasinaudojęs „Žalgiris“ susikrovė dviženklį pranašumą, kuris po pirmųjų dešimties žaidimo minučių siekė 14 taškų – 22:8.

Antrajame ketvirtyje toliau kauniečiai rinko taškus ir prabėgus 3 minutėms jau pirmavo 29:8. „Lietkabelio“ puolimas atsigavo likus žaisti dvi su puse minutės: Gintaro Kadžiulio auklėtiniai laimėjo atkarpą 10:3 ir įpusėjus mačui turėjo 23 taškų deficitą –26:49.

Po didžiosios pertraukos iniciatyvą perėmė „Lietkabelis“. Laimėta pusantros minutės atkarpa 7:0 leido sumažinti atsilikimą – 43:59. Toliau patikimai besigynę svečiai tiksliai rinko taškus ir prasidėjus paskutinei minutei Gintaras Krapikas buvo priverstas šaukti pasitarimą, kadangi „Žalgirio“ pranašumas ištirpo iki 14 taškų – 63:49. Toks rezultatas užfiksuotas ir pasibaigus trims ketvirčiams.

Paskutiniajame ketvirtyje „Lietkabelis“ jėgų pasivyti varžovų nebeturėjo. Vos septyniese rungtyniavę panevėžiečiai tituluotiems varžovams nusileido rezultatu 58:86.

„Žalgiris“: A.Gudaitis 16 (6 atk. kam.), S.Vene 14, A.Milaknis 11, W.Cherry ir P.Jankūnas po 9.

„Lietkabelis“: J.Žuža 17 (9 atk. kam.), E.Žabas 15, J.Vladovičius 9 (5 atk. kam., 5 rez. perd.)