Naujienos

„Lietkabelis“ ir AKM kartu kurs Panevėžio krepšinio istoriją

2014 10 07

Dvi Panevėžio miesto krepšinio organizacijos suvienijo savo jėgas dėl bendro tikslo – krepšinio populiarinimo Aukštaitijos sostinėje. Aukštaitijos krepšinio mokykla (AKM) pasirašė bendradarbiavimo sutartį su aukščiausioje Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) rungtyniaujančiu Panevėžio „Lietkabeliu“.

AKM yra viena greičiausiai populiarėjančių ir augančių krepšinio mokyklų Lietuvoje, todėl bendradarbiavimas su aukščiausių tikslų siekiančiu „Lietkabelio“ klubu bus naudingas krepšinio žinomumo didinimui ir puoselėjimui Panevėžio mieste.
Krepšinio mokyklos direktorius Žydrūnas Kuodis džiaugėsi, kad toks bendradarbiavimas su profesionaliu krepšinio klubu bus itin naudingas AKM auklėtiniams ir leis dar labiau tobulėti.

„Šios dvi krepšinio organizacijos yra subūrusios didžiules žmonių bendruomenes, kurios domisi krepšiniu, todėl kartu galėsime nuveikti dar daugiau miesto labui.

Vaikai galės iš arti matyti, kaip dirba tikri krepšinio profesionalai, kaip jie ruošiasi rungtynėms.

Tai būsimuosius krepšininkus dar labiau motyvuos stengtis ir siekti aukštumų. Tuo tarpu krepšininkai, turės galimybę pabendrauti su mažosiomis miesto krepšinio žvaigždutėmis, kurios jais žavisi ir palaiko“, – bendradarbiavimu džiaugėsi AKM vadovas.

Panevėžio „Lietkabelio“ marketingo ir projektų vadovas Rokas Mickevičius įsitikinęs, kad toks bendradarbiavimas bus naudingas didinant krepšinio susidomėjimą. Organizacijos kartu planuoja ne vieną bendrą krepšinio projektą.

„Džiaugiamės, kad Panevėžio „Lietkabelio“ klubas turės naują draugą – AKM. Jau praėjusį sezoną su šia mokykla turėjome keletą sėkmingų projektų, todėl tikimės, jog žengdami koja kojon ir toliau didinsime susidomėjimą krepšiniu Panevėžio mieste bei prisidėsime prie jaunųjų krepšininkų ugdymo“, – mintimis dalijosi R. Mickevičius.

AKM ir „Lietkabelis“ ateityje planuoja ne vieną bendrą renginį ir krepšinio projektą, kokių iki šiol Panevėžio mieste dar nebuvo. Abiejų organizacijų tikslas – į krepšinio sūkurį įtraukti kuo daugiau miestelėnų – nuo mažiausio iki didžiausio bei dar labiau kelti Panevėžio miesto krepšinio lygį.

2021-2022: