Naujienos

„Lietkabelis“ į Lietuvos krepšinį neša orkestrų virusą (VIDEO)

2015 11 05

„Lietkabelis“ įnešė smagią naujovę į Lietuvos krepšinį – šią komandą namų rungtynių metu palaiko Panevėžio rajono orkestras „Aukštyn“, glaudžiai bendradarbiaujantis su tokio šou patirties turinčiais užsienio kolegomis.

Orkestre groja ir vienas užsienietis, amerikietis Aronas, koncertavęs su vienais žinomiausių pasaulio orkestrų.

„Malonu čia būti. Ypač „Cido“ arenoje, kur mus ir tai, ką darome labai palaiko. Sukurti puikūs santykiai. Kartais patys geriausi dalykai atsitinka, kai to tikiesi mažiausiai. Mūsų tikslas – sukurti labai smagaus vakarėlio atmosferą šioje arenoje, kai vyksta krepšinio rungtynės. Taip pat užvesti žaidėjus, pritraukti kuo daugiau žmonių. O tai rungtynes padaro gerokai smagesnes. Dar vienas dalykas – norime surinkti kuo daugiau vaikų į mūsų programą, kuri – nemokama. Siekiame, kad jie jaustųsi komandos dalimi, būtų čia kiekvieną savaitgalį repetuodami ar darydami visus puikius dalykus rungtynių metu“, – teigė Aronas.

Panevėžio rajono orkestro „Aukštyn“ vadovas Remigijus Vilys džiaugėsi, jog po ilgų metų darbo pavyko įgyvendinti šį projektą ir sukurti šventę sirgaliams.

„Naujieji komandos vadovai sekė pasaulines madas, kas vyksta Jungtinėse Amerikos Valstijose prieš, per ir po rungtynių ir mums pasiūlė įgyvendinti kažką panašaus ir Panevėžyje. Dabar po truputi bandome sukurti ir naują tradiciją Lietuvoje, naujus pasirodymus, bugnų šou pakeisti foninę muziką, nes visada gyvai grojantis žmogus yra įdomesnis už muziką, kuri yra leidžiama iš garso pulto“, – mintimis dalinosi orkestro vadovas.

Panevėžiečiai save laiko ir šokėjų pasirodymų krepšinio rungtynių pertraukėlių metu pradininkais. Dabar jie tikisi, kad prigis naujoji tradicija – orkestrai Lietuvos arenose.

2020-2021: