Naujienos

„Lietkabelis“ aplankė gausiausią Lietuvos šeimyną

2014 10 28

Panevėžio „Lietkabelis“ prieš kelionę į Estiją aplankė gausiausią Lietuvos šeimyną – aštuoniolika vaikų auginančius Gražiną ir Vidmantą Grigaliūnus.

Ivanas Neliubovas, Noah Dahlmanas, Lukas Aukštikalnis, Evaldas Žabas, vyriausiasis treneris Mindaugas Budzinauskas ir klubo direktorius Eimantas Pūras antradienį užsuko į Panevėžio rajone esančius Grigaliūnų namus.

Grigaliūnų vaikams „Lietkabelio“ apsilankymas – ne naujiena, kadangi ekipa pas šią šeimą svečiavosi ir pernai. Tuomet šeimos narių skaičius buvo kiek mažesnis – šešiolika vaikų.

„Antrus metus iš eilės lankomės Grigaliūnų šeimynoje ir įspūdis išlieka toks pat didžiulis. Rūpintis tokia gausia šeimyna reikalauja daug laiko, kantrybės ir pastangų. Grigaliūnų šeimyna spinduliuoja pozityvia energija ir gera nuotaika“, – sakė „Lietkabelio“ direktorius E.Pūras.

Vaikai krepšininkams  deklamavo eilėraščius, įteikė savo piešinius, kartu fotografavosi atminimui ir juokavo apie krepšinį bei ne tik. „Lietkabelio“ žaidėjai įteikė klubo suvenyrus bei kvietė apsilankyti namų rungtynėse.

Gražina ir Vidmantas Grigaliūnai „Lietkabelio“ komandą priėmė itin svetingai – pakvietė susėsti prie vaišių stalo ir visiems kartu pabendrauti.

2021-2022: