Naujienos

„Lietkabelis“ aplankė buvusią vyr. trenerio G.Kadžiulio mokyklą

2015 03 23

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda tapo penkta projekto „BEKO-LKL dienos mokykloje“ dalyve. Penktadienį „Velžio“ gimnazijos mokiniai turėjo progą susipažinti ir pabendrauti su savo miesto krepšininkais, nes į svečius atvyko gausus būrys žaidėjų su trenerių priešakį.

Šį kartą gimnazijos aktų salė sulaukė nepaprastai didelio moksleivių antplūdžio. Mažieji gimnazistai nesidrovėjo ir drąsiai atsakinėjo į viktorinos klausimus bei dalyvavo konkursuose ir prašė krepšininkų autografų. Žaidėjai noriai dalino parašus ir BEKO įsteigtas dovanas. Šventė tradiciškai buvo pratęsta sporto salėje, kur mokyklos krepšinio komanda išbandė jėgas prieš „Lietkabelio“ krepšininkus.

„Pasitikime savo jėgomis, galbūt „Lietkabelio“ krepšininkai truputį nusileido, bet mes tikėjomės laimėti ir mums tai pavyko. Be abejo padėjo ir salės palaikymas, labai malonu žinoti, kad už mus serga“, – po rungtynių lkl.lt puslapiui pasakojo gimnazistės Greta ir Toma, kurios pačios žaidžia krepšinį jau 10 metų.

Arnas Labuckas teigė, kad su malonumu visada dalyvauja tokiuose renginiuose, nes jie atneša daug gerų emocijų ir naujos patirties.

„Po renginio liko šiltos emocijos, patiko kiek mokiniams, tiek ir mums. Džiaugiuosi, kad BEKO-LKL organizuoja tokius projektus, kur vaikai turi galimybę susipažinti su krepšiniu iš arčiau“, – pasakojo A.Labuckas.

Krepšininkas neslepia, kad jų tikslas krepšinio aikštelėje buvo ne laimėti, o duoti vaikams pajausti pergalės skonį. „Prieš renginį kalbėjome su Gintaru Kadžiuliu ir nusprendėme, kad nebandysime laimėti konkursuose. Norėjome, kad vaikai pajaustų savo jėgas ir tai jiems būtų kaip mažas postūmis į priekį“.

Vyriausias treneris Gintaras Kadžiulis su nostalgija prisimena laikus kai pats buvo „Velžio“ gimnazijos moksleiviu ir mano, kad tokio pobūdžio renginiai yra labai prasmingi, kadangi jie propaguoja krepšinį, kurį vaikai yra primiršę.

„Labai smagu yra sugrįžti čia ir pabūti tarp šių sienų. Kai mokiausi šioje mokykloje, tai dabartinė aktų salė buvo sporto sale, ten buvo praleista ko gero daugiausiai laiko mano gyvenime. Džiugina, kad mokykla pastatė naują sporto salę ir tokios mažos gyvenvietės žmonėms yra galimybė ja naudotis.“

Socialinis projektas „BEKO-LKL krepšinio diena mokykloje“ likusio sezono metu keliaus po Lietuvą ir lankysis lygoje žaidžiančių miestų mokyklose. Jose svečiuosis lygos atstovai, komandų krepšininkai, kurie dalinsis gerąja patirtimi, bendraus ir žais su moksleiviais.

2021-2022: