Naujienos

„Lietkabelio“ žaidėjai – tarp daugiausiai LKL atkrintamųjų patirties sukaupusių

2017 04 28

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda sekmadienį pradės Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) atkrintamąsias varžybas.

Benas Madgenas, Lorenzo Williamsas ir Tadas Rinkūnas gaus pirmąjį LKL atkrintamųjų krikštą. Tuo tarpu likę aštuoni žaidėjai yra tiek sužaidę mačų, jog leidžia „Lietkabeliui“ pagal patirtį būti tarp lyderių.

Mindaugas Lukauskis per karjerą yra sužaidęs 93 atkrintamųjų mačus ir pagal šį rezultatą yra trečias istorijoje bei antras iš vis dar rungtyniaujančių – Dainius Šalenga pasirodė ant parketo net 100 rungtynių.

Toliau seka Kšištofas Lavrinovičius – 39 susitikimai, Žygimantas Janavičius – 37, o Simas Galdikas ir Darjušas Lavrinovičius atkrintamosiose sužaidė po 31 mačą. Gintaras Leonavičius iki šiol rungtyniavo 16-oje susitikimų, Žygimantas Skučas – 8-iuose, o Donatas Tarolis – trejose rungtynėse. Iš viso „Lietkabelio“ žaidėjai atkrintamosiose sužaidė 258 susitikimus.

Daugiau rungtynių atkrintamosiose kartu sudėjus yra sužaidę tik Kauno „Žalgirio“ (382) ir Klaipėdos „Neptūno“ (288) krepšininkai.

2020-2021: