Naujienos

„Lietkabelio“ žaidėjai dalyvavo R.Kaukėno krepšinio turnyre

2019 03 27

Rimanto Kaukėno paramos grupė jau eilę metų bendradarbiauja su Kupiškio rajono Noriūnų Jono Černiaus pagrindine mokykla, kasmet organizuoja „Einu–bėgu–būsiu sveikas“ renginius vietos vaikams, kuriais siekiama skatinti jaunimą aktyviai leisti laiką, sportuoti ir per šią formą palaikyti negalią turinčius draugus, skatinti atjautą ir pagalbą artimam. Būtent ši mokykla pirmą kartą inicijavo ir R. Kaukėno fondo krepšinio turnyrą, kuriame dalyvavo ne tik apylinkės sporto mokyklos ir pagrindinių mokyklų moksleiviai, bet čia atvyko ir Panevėžio „Lietkabelio“ žaidėjai.

Renginio metu vaikai dalyvavo 3×3 krepšinio turnyre ir tritaškių rungtyje. Čia savo sugebėjimus rodė ir profesionalūs krepšininkai Donatas Tarolis, Stefanas Sinovecas, Saulius Kulvietis ir Jamaras Wilsonas. „Lietkabelio“ atstovai vaikams vedė ir metimų į krepšį treniruotę bei mankštą.

Turnyro nugalėtojams buvo įteiktos specialios šio turnyro taurės ir medaliai, o Panevėžio klubo krepšininkai mokyklai įteikė tris krepšinio kamuolius, kurie simbolizuoja vaikų aktyvų laisvalaikį ir meilę krepšiniui.

Pusdienį vykęs renginys atnešė daug gerų emocijų vaikams ir krepšininkams.

2020-2021: