Naujienos

„Lietkabelio“ žaidėjai atsiėmė naujus automobilius

2018 09 28

Panevėžio „Lietkabelio“ komandos krepšininkai ir naujajame sezone vairuos „Toyota“ automobilius.

Jau į pirmąsias „Betsafe–LKL“ namų rungtynes prieš Alytaus „Dzūkiją“ „Lietkabelio“ žaidėjai atriedėjo naujutėlaičiais „Toyota“ automobiliais, kuriuos trečius metus iš eilės skyrė „Auresa“.

„Lietkabelis“ yra mano miesto komanda, todėl man yra garbė, kad klubas pasirinko mus“, – džiaugėsi „Auresos“ direktorius Marius Goštautas, kuriam mačo metu „Lietkabelio“ prezidentas Alvydas Bieliauskas įteikė simbolinius marškinėlius bei dėkojo už bendradarbiavimą.

Savo hibridiniu „Toyota RAV4“ džiaugėsi puolėjas Vytenis Lipkevičius, kuris teigė, kad tai yra pirmasis tokios markės automobilis jam, bet tikrai ne paskutinis.

„Pirma „Toyota“ ir, manau, kad nebus paskutinė. Įspūdis tikrai geras – automobilis erdvus ir man tai aktualu, nes turiu šeimą. Viskas telpa, viskas labai gerai. Kai buvau jaunesnis, norėjau sportiškesnio automobilio, bet dabar, kai turiu žmoną ir dukrą, reikia erdvesnio ir ekonomiškesnio automobilio. Toks hibridas mano poreikiams – idealus variantas.“, – prie automobilio vairo sėdėdamas kalbėjo V.Lipkevičius.

Vidurio puolėjas Michaelas Morrisonas pasirinko kitokį modelį – jis sėdo prie veržlaus „Toyota C-HR“ vairo. Jo tautietis Jamaras Wilsonas niekada nėra vairavęs „Toyota“ markės automobilio, bet džiaugiasi nauja patirtimi.

„Aš myliu šią didelę „Toyota“. Gražus automobilis, varomas benzinu. Tai yra ideali transporto priemonė tiek man, tiek mano šeimai. Važiuoja tikrai gerai“, – tikino įžaidėjas.

J.Wilsonas gimė ir augo Niujorke, kur gyvena 8,5 mln. gyventojų, kai tuo tarpu Panevėžyje jų yra beveik 100 tūkst. Amerikietis šypsodamasis lygino eismą „Didžiajame obuolyje“ ir Aukštaitijos sostinėje.

„Atėjus rudeniui, dabar atvažiuoti iki reikiamos vietos užtrunka keliomis minutėmis ilgiau, bet čia daug mažiau eismo nei Niujorke. Man patinka dideli automobiliai kaip šis“, – šypsojosi pašnekovas.

J.Wilsonas prisipažino, kad už Atlanto vairuoja „BMW X5“ visureigį, bet dabar tapo tikru „Toyota“ gerbėju: „Dabar esu šios markės gerbėjas. Hibridas važiuoja tikrai puikiai ir dar yra ekonomiškas, todėl leidžia man sutaupyti.“

2021-2022: