Naujienos

„Lietkabelio“ trijulė svariai prisidėjo prie Lietuvos rinktinės pergalių

2017 11 27

Lietuvos rinktinė Pasaulio taurės turnyro atrankos kovas pradėjo dviem laimėjimais – išvykoje prieš Kosovą ir namuose prieš Lenkiją.

Svarbų vaidmenį Dainiaus Adomaičio treniruojamame dvyliktuke atliko ir trys Panevėžio „Lietkabelio“ žaidėjai – Vaidas Čepukaitis, Adas Juškevičius bei Kšištofas Lavrinovičius.

Kosove ryškiausiai spindėjo A.Juškevičius, kuris per 18 minučių pelnė 16 taškų ir surinko 18 naudingumo balų, taip tapdamas rezultatyviausiu žaidėju bei sulaukdamas Arvydo Sabonio pagyrų už gražų perdavimą.

Vaidas Čepukaitis per 21 minutę įmetė 8 taškus ir sugriebė 7 kamuolius, o Kšištofas Lavrinovičius per 10 minučių spėjo surinkti 7 taškus.

Klaipėdoje A.Juškevičius per 22 minutes pasižymėjo 4 taškais, V.Čepukaitis per 10 minučių įmetė 2 taškus ir sugriebė 7 kamuolius, o K.Lavrinovičius per 10 minučių pelnė 4 taškus.

D.Adomaitis išskyrė kapitono K.Lavrinovičiaus svarbą komandą, kuri neatsispindi statistikos protokoluose: „Kšištofas mums buvo labai svarbus. Būnant Kosove turėjome susirinkimą ir mes nuėjome išgerti kavos, o brolis padarė dar komandos susirinkimą. To nesimato aikštelėje. Noras pas jį yra didžiulis ir niekam nereikia pasakoti, kaip jis yra atsidavęs. Šiandien į greitą puolimą nubėgo net pirmas.“

2020-2021: