Naujienos

„Lietkabelio“ šokėjos kovos dėl geriausiųjų vardo

2018 01 03

„Betsafe–LKL“ čempionate rungtyniaujančių klubų šokėjos jau trečią sezoną stos į kovą dėl geriausios šokėjų komandos vardo.

Šiemet dėl titulo varžysis keturių stipriausių komandų šokėjų grupės, o balsavimo teisė priklausys ne tik sirgaliams. Projektas, turintis didžiulį pasisekimą, keičia konceptą ir konkurso tvarką.

„Betsafe–Šokėjų kovos“ vyks per SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą vasario 17–18 dienomis, o dėl geriausiųjų vardo rungsis Kauno „Žalgirio“, Klaipėdos „Neptūno“, Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ palaikymo grupės.

Šios keturios komandos užima pirmas vietas „Betsafe–LKL“ čempionate ir tai dovanojo šių ekipų šokėjoms kelialapius į „Betsafe–Šokėjų kovų“ finalą Klaipėdoje.

„Kiekvienas konkursas – iššūkis, – pripažino „Neptūno“ šokėjų vadovė Bronė Švitrienė. – Kas nenori laimėti? Visi nori, bet tą viršukalnę pasiekti nėra lengva.“

B. Švitrienė žino, ką reiškia pergalės skonis – jos vadovaujama šokėjų grupė laimėjo pirmą „Betsafe–Šokėjų kovų“ konkursą 2016-aisiais. Pernai triumfavo „Žalgirio“ šokėjos.

„Laukia rimtas iššūkis, nes norime apginti pernai iškovotą titulą, – pabrėžė Diana Gandrimė, „Žalgirio“ šokių grupės vadovė. – Turėsime įdėti dar daugiau pastangų ir darbo, kad tai pavyktų.“

Šiemet LKL parengė naujovę – nugalėtojas rinks ne tik publika, bet ir žinomi šokių specialistai ir ekspertai. Komisija savo balsus skirs per šokėjų pasirodymus SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyro metu.

Šokėjų grupės tarpusavyje susikaus pusfinalyje, o nugalėtojos varžysis finale. Kurios komandos stos viena prieš kitą pusfinalyje, paaiškės ištraukus burtus – „Betsafe–Šokėjų kovų“ burtai vyks tą pačią dieną kaip ir SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalių burtai.

SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyro kovos bus tiesiogiai transliuojamos LRT kanalu, kur televizijos žiūrovai galės stebėti ne tik krepšinio, bet ir intriguojančias bei karštas šokėjų kovas.

2020-2021: