Naujienos

„Lietkabelio“ prezidentas – tarp metų panevėžiečių

2017 12 15

Kaip ir kasmet metų pabaigoje Panevėžio miesto savivaldybė išrinko Metų panevėžiečius. Jiems šiandien Dailės galerijoje buvo įteikti apdovanojimai, juos sveikino bendradarbiai, pagerbė artimieji.

Metų panevėžiečiais šiemet tapo parolimpietė Sigita Markevičienė, knygyno savininkė Karolina Masiulytė-Paliulienė, plaukikas Danas Rapšys, krepšinio klubo „Lietkabelis“ prezidentas Alvydas Bieliauskas ir kompozitorius, atlikėjas Juozas Rimantas Bagdonas.

Nominacija svarbi

Už į Panevėžį grąžintą krepšinio populiarumą, ekipos laimėjimus, miesto garsinimą apdovanojimas įteiktas krepšinio klubo „Lietkabelis” prezidentui A.  Bieliauskui.

A. Bieliauskas Panevėžio krepšinio klubu pradėjo rūpintis ir globoti 2012 metais. Būdamas pagrindinis bendrovės „Lietkabelis“ akcininkas, palaipsniui augino komandą, kuri 2017-aisiais pasiekė iki tol nematytų aukštumų. Klubo pavadinimas tapo neatsiejamas skatinant susiburti Panevėžio miesto bendruomenę, ugdant pasididžiavimą gimtuoju miestu, garsinant jo vardą. 2017 metais „Lietkabelio“ ekipa tapo Lietuvos krepšinio lygos vicečempione, iškovojo sidabrą Karaliaus Mindaugo taurės turnyre, pateko į antrojo pagal pajėgumą Europos klubų turnyro „7 Days Eurocup“ stipriausiųjų šešioliktuką.

Apdovanojimą gavęs verslininkas ir krepšinio klubo „Lietkabelis” prezidentas A. Bieliauskas naujienų portalui JP sakė, kad džiaugiasi nominacija.

„Svarbi ji man, nors ir nesu panevėžietis. Kiekviena nominacija –  svarbi. Juolab, kad ne pats sau pasiskiri ją, o įvertina kiti. Ypatingai džiaugiuosi, kad Metų panevėžiečiu esu išrinktas už į Panevėžį grąžintą krepšinio populiarumą ir krepšinio ekipos „Lietkabelis“ laimėjimus. Myliu krepšinį ir didžiuojuosi Panevėžio krepšinio komanda, kuri garsina miestą. Toks įvertinimas skatina toliau tęsti darbus“, – sakė A. Bieliauskas.

Jp.lt informacija, Foto: Gediminas Kartanas

2020-2021: