Naujienos

„Lietkabelio“ krepšininkai toliau vairuos „Toyota“ automobilius

2020 06 16

Panevėžio „Lietkabelio“ komandos treneriai ir žaidėjai kitą sezoną toliau vairuos naujutėlaičius „Toyota“ automobilius.

Ilgametė klubo rėmėja „Auresa“, kuri Panevėžyje yra oficiali „Toyota“ automobilių pardavėja, jau penktą sezoną iš eilės bendradarbiaus su Europos taurėje besivaržysiančiu „Lietkabeliu“.

„Lietkabelis“ – mano miesto komanda, su kuria bendradarbiausime jau penktąjį sezoną. Džiaugiamės komandos pasiekimais ir progresu, todėl dėl tolimesnio bendradarbiavimo nekilo jokių klausimų. Klubui skirsime naujus RAV4 automobilius, kuriais važinėtis bus itin komfortiška ir saugu. Tikimės, kad geros sąlygos žaidėjams už aikštės ribų prisidės ir prie gerų komandos rezultatų – nekantriai laukiame artėjančio sezono, kuriame palaikysime „Lietkabelį“, – sakė „Auresos“ generalinis direktorius Marius Goštautas.

„Džiaugiamės, kad nepaisant šių sunkių laikų, klubas toliau išsaugojo vieną iš savo ilgamečių rėmėjų – „Auresą“, kuri suteiks puikius „Toyota“ automobilius. Jais Panevėžio gatvėmis riedės komandos krepšininkai bei treneriai. Ačiū „Auresai“ už tai, kad mumis tiki ir palaiko“, – kalbėjo „Lietkabelio“ direktorius Martynas Purlys.

2021-2022: