Naujienos

„Lietkabelio“ krepšininkai prekybos centro parduotuvėse virto konsultantais

2018 10 13

Visą savaitgalį prekybos ir pramogų centre „Babilonas“ vyksta geriausių sporto ir laisvalaikio prekių su puikia nuolaida išpardavimas. Šeštadienio popietę prekybos centre apsilankė ir sportininkai – „Babilone“ buvo galima sutikti visą „Lietkabelio“ krepšinio komandą.

„Lietkabelio“ komandos rinkodaros vadovas Lukas Grabauskas pasidžiaugė, kad savaitgalį „Babilone“ panevėžiečiai ne tik gali užsukti į prekybos centrą ir įsigyti laisvalaikio ir sporto prekių pigiau, bet ir iš arčiau susipažinti su nauja krepšinio komandos sudėtimi.

„Krepšininkai ir prisistatė, ir fotografavosi bei dalino autografus. Be to, jų buvo galima paklausti nuomonės, kokios firmos prekes geriau pirkti, kad jaustumėtės patogiai. Manau, kad praleista valanda su krepšininkais, užsukusiems į „Babiloną“, buvo naudinga ir smagi“, – naujienų portalui JP kalbėjo L. Grabauskas.

„Lietkabelio“ krepšininkai ir treneriai buvo pasidalinę į grupeles ir „Babilono“ parduotuvėse kiek galėjo pirkėjams patarė, kurią prekę verta ir kodėl ją reikia įsigyti.

Parduotuvėje „Džinsų centras“ panevėžiečiai galėjo sutikti Simą Jasaitį ir Donatą Tarolį, „Hiatus“ – Dominiką Mavrą, Ernestą Ežerskį ir trenerį-skautą Algimantą Bružą, „Sports Direct“ – Michaelą Morrisoną ir Paulių Valinską, „Sport1Outlet“ – Vytenį Lipkevičių ir Franą Pilepičių, „Sveikatinėje“ pirkėjams patarė Jamaras Wilsonas, Mangirdas Brundza ir Ramūnas Širvinskas, parduotuvėje „Regatta“ – Saulius Kulvietis ir Mindaugas Kupšas, „Oksalyje“ darbavosi Gintaras Kadžiulis, Robertas Kuncaitis ir Marius Prekevičius.

Beje, „Lietkabelio“ krepšininkai visus panevėžiečius kviečia rytoj palaikyti rungtynėse. 18 val. „Cido“ arenoje prasidėsiančiose varžybose „Lietkabelis“ susitiks su „Šiauliais“. Bilietus galite įsigyti čia.

Jp.lt informacija

2021-2022: