„Lietkabelio“ klubas nesėkme pradėjo BBL pirmenybes

2014 01 16

Pirmąją nesėkmę pirmose Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynėse patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas svečiuose 61:81 (11:28, 19:18, 14:9, 17:26) nusileidęs „Ventspils“ ekipai.

Rungtynes užtikrintai pradėję „Ventspils“ krepšininkai po Janio Timmos metimų nutolo – 5:15. „Lietkabelio“ gretose geriausiai rungtynes pradėjo Dinma Odiakosa, tačiau jo pastangų neužteko ir po pirmojo ketvirčio ekipas skyrė 17 taškų – 11:28.

Antrajame kėlinyje „Lietkabelio“ varžovai vis tolo – 16:37. Likus trims minutėms, po Anthony Bennetto metimo deficitas ištirpo iki 18 – 22:40. Ketvirčio pabaigoje Gintauto Vileitos auklėtiniai sugebėjo nepaleisti varžovų į priekį – 30:46.

Trečiajame kėlinyje „Ventspils“ ekipa ilgą laiką išlaikė Panevėžio klubą per saugų 17-19 taškų pranašumą. Tiesa, ketvirčio pabaigoje po 6 iš eilės D.Odiakosos taškų bei Tomo Černeckio baudos metimų komandas skyrė tik 11 taškų – 55:44.

Nors ketvirtąjį kėlinį „Lietkabelis“ pradėjo aktyviu žaidimu ir po Ryano Olanderio dvitaškio ekipas skyrė tik 9 taškai – 54:63, tai buvo viską ką pavyko nuveikti rungtynėse panevėžiečiams. „Ventspils“ ekipa greitai atsakė savo spurtu ir užbaigė rungtynes susikrovusi įtikinamą persvarą – 61:81.

Panevėžio „Lietkabelis“: Dinma Odiakosa 17 taškų (10 atk. kam.), Anthony Bennettas 16 tšk. (3 rez. perd.), Tomas Černeckis 10 tšk., Ryanas Olanderis 6 tšk. (4 atk. kam.), Robertas Grabauskas 4 tšk., Žygimantas Šimonis 4 tšk., Gediminas Žalalis 3 tšk., Darius Griškėnas 1 tšk.

„Ventspils“: Sandis Valters 19 tšk. (4 rez. perd.), Janis Timma 18 tšk. (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Davis Lejasmeiers 16 tšk., Rolands Zakis 11 tšk.