Naujienos

 „Lietkabelio“ esporto komandai – Europos grandų pamokos

2020 04 10

Panevėžio „Lietkabelio“ esporto komanda rungtyniavo draugiškose paramos rungtynėse, kuriose metė iššūkį vienai geriausių Europos ekipų – „QM Nation“. Panevėžiečiai su Italijos čempionų ekipa sužaidė du mačus, per kuriuos gerbėjai buvo skatinami rinkti lėšas R.Kaukėno paramos fondo globojamiems vaikams, esantiems didelėje rizikos grupėje dėl COVID-19 viruso.

„NBA2K“ žaidime susigrūmę Panevėžio komandos žaidėjai dusyk buvo priversti pripažinti tituluotų varžovų pranašumą – 43:68 ir 52:55.

„Buvo didelė garbė žaisti draugiškas rungtynes su Italijos čempionais. Priešininkų žaidimas yra labai unikalus, todėl mums prireikė vienerių rungtynių adaptuotis prie jų gynybos stiliaus. Gavome labai daug vertingos patirties kaip komanda ir tikimės su jais sužaisti dar ne vienerias rungtynes. Labai džiugu, kad užsienio klubai sutinka prisidėti prie kilnaus tikslo, taip paremdami Kaukėno labdaros fondą“, – sakė „Lietkabelio“ esporto komandos kapitonas Donatas Pocius.

Apie planus bei artėjančias rungtynes esporto arenose „Lietkabelis“ informaciją pateiks artimiausiu metu. Kiek paramos rungtynių metu buvo surinkta lėšų, paaiškės kiek vėliau.

2021-2022: