„Lietkabelio“ ekipa turėjo pripažinti „Nevėžio“ pranašumą ir ketvirtose tarpusavio rungtynėse

2014 01 16

Panevėžio Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai ketvirtose šio sezono tarpusavio rungtynėse su Kėdainių „Nevėžio“ klubu patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą. Algirdo Brazio auklėtiniai Baltijos krepšinio lygos (BBL) mače Kėdainiuose 56:62 (16:13, 16:11, 7:20, 18:17) nusileido varžovams ir patyrė šeštąją nesėkmę BBL čempionate.

Rungtynių pirmoji dalis priklausė „Lietkabelio“ krepšininkams, kurie, nepaisant prastos rungtynių pradžios (0:8), spurtavo ir po dvidešimties žaidimo minučių turėjo aštuonių taškų pranšumą – 32:24.

Trečiajame mačo ketvirtyje „Nevėžis“ pajuto žaidimo ritmą ir perėme susitikimo kontrolę į savo rankas. Kėlinio viduryje truktelėję į priekį – 10:0, kėdainiečiai prieš lemiamą rungtynių ketvirtį turėjo penkių taškų pranašumą – 39:44.

Nors ketvirtajamė kėlinyje šeimininkai susikrovė dviženklę persvarą – 51:41, „Lietkabelis“ netruko ištirpdyti deficitą – 54:54. Nesėkmingai bandę užpulti varžovų krepšį, panevėžiečiai praleido du „Nevėžio“ tolimus metimus ir turėjo pripažinti oponentų pranašumą – 56:62.

Rezultatyviausiai „Lietkabelio“ gretose rungtyniavo Dinma Odiakosa, įmetęs 13 taškų (11 atk. kam.), Vaidas Kariniauskas pridėjo 10, 9 – Žygimantas Šimonis.

„Nevėžio“ komandoje išsiskyrė Arvydas Šikšnius, pelnęs 19 taškų, 12 – įmėtė Rolandas Jakštas, 10 – Vidas Ginevičius.

Kitas rungtynes „Lietkabelio“ krepšininkai žais gruodžio 8-ąją dieną namų arenoje su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“.