„Lietkabelio“ ekipa neatsilaikė prieš vienus LKL lyderių

2014 01 19

Rungtynių namuose maratoną tęsiantys Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai šiandien – 61:80 neatsilaikė prieš Prienų „TonyBet“ krepšininkus.

Rungtynių pradžioje kovingai nusiteikusi Algirdo Brazio kariauna šovė į priekį – 16:5. Tiesa, varžovai nesudėjo ginklų anksčiau laiko ir pirmąjį kėlinį užbaigė išsiverždami į priekį – 16:19.

Antrajame ketvirtyje apsukų nemažinę varžovai susikrovė dviženklį pranašumą, kuris po dviejų kėlinių siekė 17 taškų – 28:45.

Antrojoje rungtynių dalyje žaidimas išsilygino, tačiau „Lietkabelio“ krepšininkams neleidę priartėti V.Šeškaus auklėtiniai neleido perimti rungtynių vadžių į savo rankas ir laimėjo susitikimą – 61:80.

Panevėžiečiams daugiausiai taškų pelnė Ryanas Olanderis, įmetęs 16 taškų (7 atkovoti kamuoliai), Goranas Vrbancas 15 (7 atkovoti kamuoliai), Vaidas Kariniauskas 13 (7 atkovoti kamuoliai), Mantas Kazonas 10.

Varžovų gretose išsiskyrė Mindaugas Lukauskis, kurio sąskaitoje 20 taškų ir 6 atkovoti kamuoliai. Artūras Valeika pelnė 14 (10 atkovotų kamuolių), Vaidas Čepukaitis 12, Žygimantas Janavičius 11 taškų (8 rezultatyvūs perdavimai).

Kitas rungtynės Panevėžiečiai žais ketvirtadienį nuo 18:30 val. DNB LKF taurės mačą su Kėdainių „Nevėžiu“.