Naujienos

„Lietkabelio“ ekipa įregistravo Tomą Černeckį

2014 01 16

Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa savo sudėtyje įregistravo 25 m. 191 cm ūgio įžaidėjo ir gynėjo pozicijose galintį rungtyniauti Tomą Černeckį.

„Prieš pat sezono startą praradome Parrishą Browną, kuris į rikiuotę sugrįš  tik po mėnesio. Ir, kaip dažnai būna – bėdos po vieną nevaikšto. Nugaros skausmais pastaruoju metu skundžiasi Jokūbas Gintvainis, turime patausoti ir jį – šiandien Klaipėdoje jis komandai padėti taip pat negalės. Tarp antrosios linijos žaidėjų turime likę sveiki jaunasis Žygimantas Šimonis ir Anthony Bennettas, todėl nusprendėme užregistruoti Tomą Černeckį, kuris kol kas nėra pasirašęs sutarties su jokiu klubu ir pastaruoju metu treniruojasi su mumis.“ – apie laikiną T.Černeckio prisijungimą kalbėjo klubo direktorius Eimantas Pūras.

Praėjusį sezoną naujasis „Lietkabelio“ klubo narys pradėjo Vilniaus „Sakalų“ klube, tačiau netrukus perėjo į Kėdainių „Nevėžio“ ekipą. LKL čempionate žaidėjas vidutiniškai per 21 min. rinkdavo po 7,4 tšk. bei atlikdavo po 1,1 rez. perd. BBL pirmenybėse statistikos rodikliai buvo kiek geresni – 10,1 tšk. Bei 2,1 rez. perd. Žaidėjas Panevėžio komandoje rungtyniavo dalį 2006-2007 m. sezono bei 2009-2011 metais.

Pasistiprinęs „Lietkabelio“ klubas šiandien 19 val. žais Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynes Klaipėdoje prieš vietos „Neptūną“. Prieš tai LKL čempionate Panevėžio komanda surėmė ginklus su Prienų „TonyBet“ bei Kėdainių „Nevėžiu“. Savaitgalį ekipos laukia pirmasis Baltijos krepšinio lygos mačas (BBL) Latvijoje prieš „Ventspils“ klubą, o vėliau – dar viena akistata su Kėdainiu „Nevėžiu“ (BBL).

„Spalio mėnesis bus labai sunkus, juolab kad mūsų nelepina ir rungtynių tvarkaraštis. Kaip bebūtų – sunkumus teks ištverti. Tikėsimės, kad tokie mūšiai ir sunkumai jauną kolektyvą tik dar labiau užgrūdins ir metų pabaiga visiems sugrįžus į rikiuotę jau bus lengvesnė.“ – teigė E.Pūras.

2021-2022: