Naujienos

„Lietkabelio“ atstovai rinktinėse: geriausiai sekėsi K.Lavrinovičiui ir V.Černijui

2018 02 27

Panevėžio „Lietkabelio“ atstovai grįžta į klubą po to, kai savo rinktinėms padėjo Pasaulio taurės turnyro atrankos antrajame „lange“.

Vaidas Čepukaitis ir Kšištofas Lavrinovičius gynė Lietuvos nacionalinės komandos garbę. Mūsiškiai laimėjo abu mačus, o V.Čepukaitis per vidutiniškai 5 minutes įmesdavo 0,5 taško. Kapitonas K.Lavrinovičius prieš Vengriją per 10 minučių pelnė 11 taškų ir atkovojo 4 kamuolius. Susitikimą su Kosovu veteranas stebėjo iš šalies.

Žanis Peineris gynė Latvijos rinktinę garbę ir padėjo iškovoti vieną pergalę. Puolėjas per 27 minutes įmesdavo po 8 taškus, atkovodavo po 6 kamuolius ir atlikdavo 3,5 rezultatyvaus perdavimo.

Vienu laimėjimu džiaugėsi iš kroatas Dominikas Mavra. Įžaidėjas rungtyniaudavo po 10 minučių, atkovodavo 1,5 kamuolio ir atlikdavo po 1 rezultatyvų perdavimą. Deja, taškų jam pelnyti nepavyko – pro šalį skriejo visi 7 metimai.

Puikiai antrasis „langas“ susiklostė vyr. trenerio asistentui Vitalijui Černijui. Ukrainos rinktinėje taip pat asistento pareigas einantis V.Černijus džiaugėsi pergalėmis prieš Latviją ir Švedija, o ukrainiečiai tapo B grupės lyderiais.

2021-2022: