Naujienos

„Lietkabelį“ su pergale sveikino ir daugkartiniai Lietuvos futbolo čempionai

2014 03 07

Antradienio vakarą Lietuvos krepšinio lygoje įvyko rungtynes tarp Panevėžio „Lietkabelio“ ir Šiaulių „Šiauliai“ krepšinio klubų. Po įtemptos kovos ir pratęsimo, rezultatu 83:77, pergalę šventė mūsiškiai. Tarp gausiai susirinkusių Panevėžio krepšinio fanų buvo galima sutikti ir daugkartinius Lietuvos futbolo čempionus – Panevėžio „Ekrano“ žaidėjus, trenerius ir personalą.

Šiais metais abi miesto komandos švenčia 50-ies metų jubiliejų ir siekia suvienyti jėgas skatinant ir plėtojant sportą Panevėžio mieste. Po dramatiškų rungtynių ekraniečiai apsilankė „Lietkabelio“ rūbinėje, pasveikino krepšininkus su pergale bei palinkėjo toliau sėkmingai brautis atkrintamųjų varžybų link. Vyriausiasis „Ekrano“ ekipos treneris Valdas Dambrauskas bei Panevėžio „Lietkabelio“ komandos kapitonas Darius Griškėnas simboliškai apsikeitė futbolo ir krepšinio kamuoliais.

Krepšinio klubo „Lietkabelis“ direktorius Eimantas Pūras pasidžiaugė, kad garsiausios Panevėžio sporto komandos pradeda bendradarbiauti: „Ekranas“ – daugkartiniai Lietuvos čempionai ir jų pavyzdys mums yra paskata bei motyvacija sekti jų pramintais ir titulais nuklotais keliais. Šiemet abu klubai švenčia penkiasdešimtmečius ir jau vien tai yra didelis pasiekimas. Klubų draugystė leis vieniems iš kitų pasisemti gerų pavyzdžių ir idėjų, kartu vykdyti ir kai kuriuos socialinius projektus. Norėtume dar kartą padėkoti futbolo klubui „Ekranas“ už apsilankymą ir palaikymą. Tikimės, kad juos Cido arenoje išvysime vis dažniau. „Ekranui“ linkime kuo didžiausios sėkmės savaitgalį prasidėsiančiame ir iššūkių kupiname futbolo sezone.“

Primename, kad artimiausias rungtynes Panevėžio „Lietkabelis“ žais kovo 8 d. Utenoje su „Juventus“. Į Panevėžio „Cido“ areną ekipa sugrįš kovo 18 d., kuomet susigrums su Kėdainių „Nevėžiu“ .

2021-2022: