Naujienos

Kviečiame dalyvauti 3×3 turnyre

2019 08 21

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas kartu su Aukštaitijos krepšinio mokykla kviečia visus į 3×3 turnyrą, kuris vyks rugsėjo 8-ąją.

Nuo 11 valandos prie Panevėžio bendruomenių rūmų vyks turnyras, kuriame dalyviai varžysis suskirstyti į penkias amžiaus grupes: Iki 11 metų, iki 13, iki 15, iki 17 ir 18 bei vyresnių.

16 valandą turnyro kulminacija taps „Lietkabelio“ komandos pristatymas, kurio metu visi turės galimybę susipažinti su žaidėjais ir treneriais.

„Lietkabelio“ žaidėjai Gabrielius Maldūnas ir Stefanas Sinovecas pasakojo apie savo patirtis žaidžianti 3×3 krepšinį. Serbas priminė, kad tai yra olimpinė sporto šaka, tad galbūt vienas iš turnyro dalyvių ateityje dalyvaus olimpinėse žaidynėse.

„3×3 žaisdavome praktiškai kiekvieną vasarą. Būdavo smagu pažaisti su draugais, nes tai yra kitoks krepšinis. Kai esi jaunas ir žaidi 3×3, gali įgyti daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, kadangi dalintis kamuoliu reikia su dviem komandos draugais, o ne keturiais, todėl gali daryti naujus dalykus, kurie tau pagelbėtų klasikiniame krepšinyje. Kviečiu jaunimą prisijungti prie turnyro ir gerai praleisti laiką“, – skatino G.Maldūnas.

„3×3 krepšinis yra labai įdomus sportas. Turi būti jam pasirengęs kovoti ir turėti gerus krepšinio įgūdžius. Aš pats esu dalyvavęs trijuose turnyruose ir vienas iš jų buvo profesionalų. Iš 3×3 krepšinio galima daug ko išmokti ir tapti geresniu žaidėju įprastame krepšinyje. 3×3 yra olimpinė sporto šaka, todėl kviečiu visus dalyvauti „Lietkabelio“ rengiamame turnyre. Kas žino, galbūt vienas iš jūsų vieną dieną taps olimpiniu čempionu“, – pažymėjo S.Sinovecas.

Norinčiu dalyvauti kviečiame registruotis elektroniniu paštu info@aukstaitijoskm.lt

2021-2022: