Naujienos

Krepšininkai smagiai leido laiką su vaikais

2017 12 05

LKL ir „Western Union Foundation“ rengiamo socialinio projekto „Gyvenimas krepšinio ritmu“ dalyvius pradžiugino Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai. Aukštaitijos sporto rūmuose susirinkę daugiau nei 60 vaikų iš Panevėžio rajono net žagtelėjo, kai į aikštelę žengė jų idealai.

Pirmiausia krepšininkai, vyriausiasis komandos treneris Artūrs Štalbergs ir trenerio asistentas Gintaras Kadžiulis vaikams parodė kaip teisingai atlikti apšilimą, o paskui susiskirstę į mažesnes grupeles mokėsi ir kitų esminių krepšinio elementų.

„Mes jiems rodome kaip treniruojamės, kaip apšilinėjame, kaip varomės kamuolį, kaip jį pasuojame, kaip metam – supažindiname su įdomiais dalykais, – apie kitokią krepšinio patirtį pasakojo gynėjas Adas Juškevičius. – Matau, kad vaikučiai mėgaujasi ir puikiai leidžią laiką.“

Didžiausio dėmesio sulaukė Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai. Jų grupelė buvo pati didžiausia, o ir broliai labai noriai įsijungė į pramogas ir atsakingai mokė vaikus krepšinio paslapčių.

„Aš gyniausi prieš brolius, – su pasididžiavimu teigė vienas projekto dalyvių. – Čia išmokstame daug naujų dalykų, susitinkame su krepšininkais ir ateičiai išmokstame gintis ir žaisti.“

„Mes su vaikučiais labai maloniai praleidome laiką. Mes mylime vaikus ir jiems perduoti savo patirtį visada yra malonu“. – nauja patirtimi džiaugėsi D. Lavrinovičius.

LKL ir „Western Union Foundation“ projektas rengiamas antrą sezoną. Projekte jau dalyvavo Klaipėdos „Neptūno“, Alytaus „Dzūkijos“, Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos.

2021-2022: