Naujienos

Komanda bendrai vakarienei pasirinko naują restoraną „Babilone“

2019 04 04

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda trečiadienį lankėsi prekybos ir pramogų centre „Babilonas“, kuriame susirinko bendrai vakarienei.

Komanda išsirinko naujai atidarytą „Can Can“ restoraną, kurio itin plačiame meniu kiekvienas žaidėjas galėjo išsirinkti patiekalą, esantį arčiausiai jo širdies.

„Džiaugiamės, kad mūsų komandos žaidėjai savo laisvalaikį renkasi leisti „Babilone“, kurie yra klubo draugai ir partneriai. Neatsitiktinai buvo pasirinktas naujai atsidaręs „Can Can“ restoranas, kuriame apsilankė visa komanda vakarienei – žaidėjai liko patenkinti itin skaniai pavakarieniavę ir smagiai praleidę laiką, o mes, klubo administracija, džiaugiamės itin teigiama atmosfera komandoje. Esame dėkingi restoranui „Can Can“ ir „Babilonui“ už parodytą nuoširdžią iniciatyvą, tai mūsų klubui labai svarbu“, – sakė „Lietkabelio“ marketingo direktorius Lukas Grabauskas.

Bendros vakarienės stiprina komandinę dvasią ir padeda siekti pergalių. Dar vieno laimėjimo „Betsafe–LKL“ pirmenybėse „Lietkabelis“ sieks jau šį šeštadienį Utenoje, kur kausis prieš „Juventus“ ekipą.

2021-2022: