Klaipėdoje „Neptūno“ įveikti nepavyko

2017 12 02

Nesėkmę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (10/3) klubas, išvykoje 76:86 (13:21, 28:19, 13:22, 22:24) nusileidęs Klaipėdos „Neptūno“ (10/3) ekipai, šį sezoną namuose dar nepatyrė nesėkmės kartėlio.

Susitikimą geriau pradėjo „Neptūnas“, kuris po atkarpos 11:0 pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą – 17:5. Svečiams galiausiai pavyko išjudinti puolimą ir kiek sumažinti deficitą, kuris po pirmųjų dešimties žaidimo minučių siekė 8 taškus – 13:21.

Antrajame kėlinyje prabėgus keturioms minutėms klaipėdiečiai jau pirmavo 13 taškų – 33:20. Dar po minutės jų persvara buvo 12 taškų (36:24) ir tuomet „Lietkabelio“ žaidime prasidėjo tik renesansas – spurtas 11:2 leido priartėti – 35:38. Tuo įvykiai pirmoje mačo dalyje nesibaigė, nes Ado Juškevičiaus baudos metimai leido po dviejų ketvirčių jau Panevėžio klubui būti priekyje – 41:40.

Po didžiosios pertraukos 5 taškais startavo Juanas Palaciosas – 45:41. Panevėžiečiai varžovų nepaleido ir po Gary Taltono tritaškio rezultatas buvo lygus – 52:52. Arnas Butkevičius inicijavo „Neptūno“ spurtą 10:0 (62:52), kurį prigesino paskutinę sekundę dvitaškį pataikęs A.Juškevičius – 54:62.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus 2 minutes „Neptūnas“ vėl turėjo dviženklę persvarą – 69:58. Įpusėjus ketvirčiui „Lietkabeliui“ pavyko priartėti iki 5 taškų – 66:71. Klaipėdiečiai įklampino varžovus gynyboje ir 3 minutes nepelnė nė taško, o patys įmetė 8 be atsako (79:66) ir pergalės iš savo rankų nebeišleido.

„Neptūnas“: Edgaras Želionis 23 (9 atk. kam.), Juanas Palaciosas 13 (5 atk. kam.), Arnas Butkevičius (8 atk. kam.) ir Mindaugas Girdžiūnas (2/6 tritaškiai) po 12,  Tomas Delininkaitis 11.

„Lietkabelis“: Adas Juškevičius 18 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Gary Taltonas 13 (9 rez. perd.), Darjušas Lavrinovičius 12 (12 min.) Žanis Peineris 11.