Naujienos

Karaliaus Mindaugo taurės turnyre bus siekiama Lietuvos rekordo

2015 12 14

Vasario 19–21 d. Vilniuje vyksiančio Karaliaus Mindaugo taurės turnyro metu bus siekiama ilgiausiai truksiančios sirgalių bangos rekordo. Pasak turnyro organizatorių, tokiu būdu kiekvienas krepšinio megėjas galės tapti Lietuvos rekordininku ir šalies krepšinio istorijos dalimi.

Žiūrovų banga – įprastas vaizdas Lietuvos arenose krepšinio rungtynių metu. Nuvilnijusios kelis ratus, jos nurimsta taip pat spontaniškai, kaip ir užgimė. Karaliaus Mindaugo taurės turnyro metu sirgalių banga truks tiek, kad būtų pasiektas Lietuvos rekordas. Rekordo bus siekiama pagal Lietuvos rekordų agentūros „Factum“ patvirtintas taisykles.

„Norime, kad sirgaliai taptų didžiausios Lietuvos krepšinio šventės dalimi. Kiekvienas Karaliaus Mindaugo taurės turnyro žiūrovas po renginio galės pasigirti, kad tapo Lietuvos rekordininku ir šalies krepšinio istorijos dalimi. Ką gali žinoti, galbūt mūsų sirgaliams pavyks pagerinti ir pasaulio rekordą“, – pasakoja LKL marketingo direktorius Žygimantas Surintas.

Šuo metu ilgiausiai trukusios žmonių bangos pasaulio rekordas yra 17 minučių 14 sekundžių. Pasiekimas buvo užfiksuotas šių metų rugsėjį Japonijoje per roko koncertą. Rekordinę bangą sukėlė 2115 žmonės.

Vasario 19–21 d. Vilniuje dėl Karaliaus Mindaugo taurės ir 100 tūkstančių eurų prizinio fondo kausis aštuonios geriausios „Tete-a-Tete Casino-LKL“ ekipos. Naujasis Lietuvos krepšinio turnyras pakeis įprastas Lietuvos krepšinio federacijos taurės varžybas ir „LKL Žvaigždžių dieną“.

Komandos kovas pradės ketvirtfinalyje, kuris vasario 19 dieną vyks „Lietuvos ryto“ arenoje. Vasario 20–21 dienomis veiksmas persikels į „Siemens“ areną, kur komandos susikaus pusfinaliuose ir finaluose. Žiūrovų išvys ir tradicines individualias krepšininkų rungtis, taip pat įspūdingą šviesos, muzikos ir efektų šou programą.

Stebėti stipriausių Lietuvos krepšinio komandų kovas, įspūdingą šou programą ir drauge siekti rekordo sirgaliai gali itin palankiomis sąlygomis. Bilietus, kurių kaina prasideda nuo 6,20 euro vienai dienai, o su bet kurios LKL komandos abonementu perpus pigiau galima įsigyti „Tiketa“ mobiliąja programėle, interneto svetainėje ir kasose. Paskelbus pagrindinę šventės programą ir atlikėjus, bilietai brangs.

Lietuvos krepšinio sirgalių banga:

2021-2022: