Naujienos

Kalėdinėje krepšinio šventėje Panevėžyje – ypatingi „Lietkabelio“ marškinėliai su žaidėjų pravardėmis

2016 12 14

Gruodžio 23-osios Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) rungtynėse Panevėžyje tarp „Lietkabelio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ bus kovojama dėl antrosios vietos turnyrinėje lentelėje.

Kadangi ši dvikova „Lietkabeliui“ bus paskutinė „Cido“ arenoje 2016 metais, klubas paruošė daugybę staigmenų žiūrovams, o pagrindinė jų – komanda žais specialiai šventėms sukurtais marškinėliais, kurie vėliau bus parduodami aukcione, o gautos lėšos bus skirtos labdarai.

„Džiaugiamės, kad LKL patvirtino mūsų idėją žaisti specialiais marškinėliais. NBA tai daroma nuolat ir į rungtynes atėję žiūrovai jaučia dar ypatingesnę atmosferą. Dėkojame „Macron“, kad susidorojo su iššūkiu ir dėl kilnaus tikslo padovanojo mums šiuos marškinėlius. Tikimės, kad trečią kartą šį sezoną pagerinsime „Lietkabelio“ namų rungtynių lankomumo rekordą“, – sakė „Lietkabelio“ sporto direktorius Rokas Mickevičius.

Ant šventinių marškinėlių išvysime ne krepšininkų pavardes, kaip kad įprasta, o žaidėjų pravardes. Kšištofo ir Darjušo Lavrinovičiaus nugaras puoš užrašas „Brolis“, Donato Tarolio – „Jaunas“, Simo Galdiko – „Hulk“, Tado Rinkūno – „Tadelis“, Luko Aukštikalnio – „Lukas“, Mindaugo Lukauskio – „Minde“, Beno Madgeno – „Croc Hunter“, Lorenzo Williamso – „K-Town“, Gintaro Leonavičiaus – „Lionė“, Žygimanto Janavičiaus – „Zymka“, o Žygimanto Skučo – „Teroristo“.

Rungtynėse netruks ir gausybės pramogų – „Lietkabelio“ šokėjos parengė ypatingus šventinius šokius, o sirgalių lauks ne tik daugybė prizų, bet ir prieš gražiausias metų šventes proga padaryti dar vieną gerą darbą – sudalyvauti „Žaislų lietaus“ akcijoje.

Tam tereikės su savimi atsinešti bent jau vieną pliušinį žaislą ir po pirmojo kėlinio jį mesti į aikštę. Surinkti žaislai atiteiks nepasiturinčių šeimų vaikams.

Krepšinio šventė Panevėžyje prasidės gruodžio 23 dieną 18.20 val.

2020-2021: