Naujienos

Kalėdinėje krepšinio šventėje Panevėžyje – retro marškinėliai su žaidėjų pravardėmis

2017 12 20

Gruodžio 23-osios Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) rungtynėse Panevėžyje tarp „Lietkabelio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ bus kovojama dėl trečiosios vietos turnyrinėje lentelėje.

Kadangi ši dvikova „Lietkabeliui“ bus paskutinė „Cido“ arenoje 2017 metais, klubas paruošė daugybę staigmenų žiūrovams, o pagrindinė jų – komanda žais specialiai šventėms sukurtais retro marškinėliais, kurie vėliau bus parduodami aukcione, o gautos lėšos bus skirtos labdarai. Tokia akcija buvo surinkta ir pernai.

„Džiaugiamės, kad LKL patvirtino mūsų idėją žaisti specialiais marškinėliais. NBA tai daroma nuolat ir į rungtynes atėję žiūrovai jaučia dar ypatingesnę atmosferą. Dėkojame „Macron“, kad susidorojo su iššūkiu ir dėl kilnaus tikslo padovanojo mums šiuos marškinėlius“, – sakė „Lietkabelio“ sporto direktorius Rokas Mickevičius.

Ant šventinių marškinėlių išvysime ne krepšininkų pavardes, kaip kad įprasta, o žaidėjų pravardes. Ant kapitono Darjušo Lavrinovičiaus nugaros matysime užrašą „Gražus“, o Kšištofo – „Protingas“. Donato Tarolio – „Nesugadintas“, Ado Juškevičiaus – „Kačerga“,  Luko Aukštikalnio – „Aukštas“, Gary Taltono – „GT“, Simo Jasaičio – „Kučeriavas“, Lorenzo Williamso – „ZO“, Gintaro Leonavičiaus – „Statham“, Vaido Čepukaičio – „Čepas“, Žanio Peinerio – „Zansons“, o Žygimanto Skučo – „Žaliuzės“.

Per rungtynes tarp „Lietkabelio“ ir „Lietuvos ryto“ klubų „Cido“ arenos trekas bus uždengtas Lietuvos trispalve, o šalies himną atliks vienas geriausių akordeonistų pasaulyje Martynas Levickis. Specialiai šioms rungtynėms lietuviškų dainų programą ruošia ir DJ. Kaip įprasta „Cido“ arenoje, laukia ir ypatingas krepšininkų pasveikinimo šou, nieko nenusileidžiantis analogiškiems šou, vykstantiems didžiausiose pasaulio arenose.

Krepšinio šventė Panevėžyje prasidės gruodžio 23 dieną 17.05 val.

2021-2022: