Naujienos

K.Maksvytis: žaisti tokioje atmosferoje buvo neįtikėtina

2016 12 23

Panevėžio „Lietkabelis“ metus baigė įspūdinga pergale namuose, kai 93:85 palaužė Vilniaus „Lietuvos rytą“ ir įsitvirtino antroje Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) turnyrinės lentelės vietoje.

Panevėžiečių vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis neskubėjo džiaugtis, kadangi dabartinė užimam vieta nereiškia nieko – medalių dalybos vyks pavasarį. Strategas padėkojo sirgaliams, kurie rekordiškai užpildė „Cido“ areną ir sukūrė fantastišką atmosferą.

„Ruošiamės šitoms rungtynėms. Turėjome kelis planus – pirmas nepavyko, bet po to šiek tiek pakeitėme gynybą ir tai veikė. Taip pat žaidėjų atsidavimas“,– šypsojosi treneris.

– Aukštaūgių pražangos neišmušė iš vėžių?

– Neišmušė, nes esame tam pasiruošę. Turime daug žaidėjų priekinėje linijoje ir kažkam visada tenka mažiau žaisti. Šį kartą jie keitė vienas kitą ir gelbėjo komandą.

– Bandėte išnaudoti tai, kad vilniečiai turi tik 9 žaidėjus?

– Bandėme, kai pamatėme, jog jų gynėjų grandis nukraujavo. Iš pradžių bandėme dvigubinti gynybą prieš Gordoną, tačiau tai nepavyko. Tada pasirinkome taktiką neiti į pagalbas, kad neįsišaudytų jų snaiperiai.

– Rekordinis žiūrovų skaičius – 5002. Ką galite apie tai pasakyti?

– Labai smagu, žaisti tokioje atmosferoje buvo neįtikėtina. Buvo nejauku mačo pradžioje, kai atsilikinėjome. Esant tokiam palaikymui nėra net kitokių minčių kaip tik aukotis ir kautis iki pabaigos. Džiaugiuosi, kad vyrai tai padarė.

– Ką „Lietkabeliui“ reiškia metus baigti antroje turnyrinės lentelės vietoje?

– Džiaugiamės trumpais dalykais ir mums tai reiškia nemažai. Antra vieta – galbūt daugiau nei tikėjomės, galbūt tik didžiausi optimistai komandoje to tikėjosi. Gaila, kad tai dar nieko nereiškia – viskas spręsis pavasarį.

– D.Tarolis jus vis dar stebina?

– Jau nebe. Jis gerai žaidžia, išsikovojo savo laiką. Prieš sezoną galvojome, kad jis bus vos ne paskutinis aukštaūgis rotacijoje, bet savo darbu įrodė, jog yra vertas daugiau.

2021-2022: