Naujienos

K.Maksvytis: turime susikaupti likusioms LKL kovoms pasiruošti antram Europos taurės etapui

2016 12 07

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda Europos taurės turnyro pirmąjį etapą baigė pralaimėjimu namuose 73:92 Las Palmo „Gran Canaria“ ekipai.

Vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis konstatavo, kad pastaruoju metu jo auklėtiniai nerodė geriausios sportinės formos. Dabar panevėžiečiai koncentruosis kovoms LKL, o „Top 16“ etapą pradės iš karto po Naujųjų metų.

„Pralaimėjome pajėgiam varžovui. Be abejo, tikėjomės kovos, net pergalės, tačiau kova visiškai nepavyko. Varžovas visais aspektais buvo už mus stipresnis. Antrajame kėlinyje pavyko grįžti į rungtynes, tačiau bloga trečio pradžia vėl įstūmė į blogą padėtį. Nebuvome geriausioje formoje pastaruoju metu: Leonavičius turėjo sveikatos problemų, Lukauskis asmeninių problemų, Galdikas su čiurna sužeista žaidžia. Nesinori teisintis, tačiau šiandien neįstengėme duoti kovos. Belieka susikaupti likusioms LKL kovoms šiais metais ir pasiruošti antram Europos taurės etapui“, – sakė strategas.

– Kas nutiko po ilgosios pertraukos?

– Akcentavome tą ir pirmoje pusėje. Per penkias minutes pelnėme vos vieną tašką, taip ir nesusikurdami patogios progos metimui. Varžovai naudojo agresyvią gynybą ir akcentavome, kad prieš ją turime žaisti agresyviai. Dirbome, ruošėmės, tačiau mes neužpuolėme, o jie rinko lengvus taškus. Tas penkias minutes mes pravaikščiojome ir to užteko.

– Buvo nemažai situacijų, kai žaidėjai prametė tokius užtikrintus metimus iš po krepšio. Kodėl?

– Na taip, šiandien buvo daug tokių situacijų. Kaip minėjau, varžovas žaidžia labai agresyviai. Galbūt metimą reikia atlikti greičiau, galbūt perdavimą reikia atlikti greičiau. Mums tas nepavyko ir mes buvome nubausti. Po to varžovai pelnydavo lengvus taškus greitame puolime.

2021-2022: