K.Maksvytis: trys pergalės iš keturių, sužaidus su „Žalgiriu“ ir „Lietuvos rytu“, yra geras rezultatas

2016 10 02

Panevėžio „Lietkabelis“ iškovojo pirmą pergalę Utenoje ir šiuo metu su Kauno „Žalgiriu“ dalinasi 2–3 vietą „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate.

Po pergalės prieš „Juventus“ ekipą treneris Kazys Maksvytis atskleidė, kodėl panevėžiečiai trečiame kėlinyje perlaužė rungtynes.

„Utenoje žaisti visada yra sunku, manau, kad čia dar ne viena komanda patirs pralaimėjimus ir kiek sakė mūsų vadybininkai, kad „Lietkabelis“ pirmą kartą LKL čempionate laimėjo išvykoje prieš „Juventus“. Džiaugiuosi, pasiekėme svarbų tašką. Šiemet LKL lengvų rungtynių nebūna.

Džiaugiuosi, kad antroje rungtynių pusėje pavyko pakeisti rungtynes, pakeitėme gynybą, padarėme šiek tiek atsargesnę ir tai mums padėjo – varžovai nebaudė mūsų lengvais taškais. Džiaugiuosi, kad komanda persiorientavo ir laimėjo rungtynes“, – pasakojo specialistas.

„Lietkabelio“ strategas pasakojo apie duobę antrame kėlinyje bei pripažino, jog stiprioji komandos grandis – aukštaūgiai.

„Kadangi žaidėme be Žygimanto Janavičiaus, tuo momentu išėmėme savo pagrindinį įžaidėją Williamsą, varžovai pakaitaliojo gynybą ir mes šiek tiek pasimetėme. Tai lėmė, kad „Juventus“ įgavo šiokią tokią persvarą, bet džiaugiuosi, kad žaidėjai nepasimetė ir neleidome toli jiems pabėgti.

Mūsų stiprybė – aukštaūgiai. Dar neturime Darjušo. Pamatėme, kad galime rinkti taškus iš po krepšio, antroje pusėje tą akcentavome ir, manau, kad sužaidėme neblogai. Ketvirta pergalė buvo šalia, bet visų rungtynių nelaimėsi. Tikrai džiaugiuosi. Kadangi LKL čempionatas šiemet labai įdomus, trys pergalės iš keturių, sužaidus su „Žalgiriu“ ir „Lietuvos rytu“, yra geras rezultatas“, – teigė K.Maksvytis.