Naujienos

K.Maksvytis: sužaidėme solidžias rungtynes

2017 02 05

Pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino“ LKL) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, išvykoje 84:76 antrą kartą šiame sezone nugalėjęs Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą.

Vyriausiais treneris Kazys Maksvytis pasidžiaugė solidžiu žaidimu antroje susitikimo dalyje ir gera gynyba prieš varžovų lyderius.

„Prieš „Pieno žvaigždes“ žaisti Pasvalyje visada yra sunku. Jie yra kiek nestandartinė komanda, visi aukštaūgiai meta iš toli, išplečia puolimą, tad sudėtinga yra gintis prieš juos. Prametėme kelis lengvus metimus ir varžovai sugrįžo į rungtynes, sumažino skirtumą, o mes vietoje normalių atakų ėmėme tiesiog kuo ilgiau saugoti kamuolį. Bet džiaugiuosi, kad laimėjome, rungtynės tikrai buvo solidžios“, – kalbėjo strategas.

– Evaldas Žabas iššovė, nustebino toks jo pasirodymas?

– Jis buvęs „Lietkabelio“ žaidėjas, o prieš buvusias ekipas krepšininkai dažnai sužaidžia puikias rungtynes. Jis pataikė kelis metimus, ėmė pasitikėti savimi ir sužaidė tikrai neprastai.

– „Pieno žvaigždžių“ lyderiai Derrickas Low, Osvaldas Olisevičius ir Steponas Babrauskas sužaidė prastas rungtynes puolime, akcentavote žaidimą prieš juos?

– Žinoma. Jie gera komanda, tik turi trumpą atsarginių žaidėjų suolelį, akcentavome žaidimą prieš jų lyderius ir tai pasiteisino.

2020-2021: