Naujienos

K.Maksvytis: reikėjo solidžiau sužaisti susitikimo pabaigą

2017 01 25

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda Europos taurės turnyro „Top 16“ etapo antrąjį ratą pradėjo dramatiška nesėkme, kai 72:78 nusileido Miuncheno „Bayern“.

Panevėžiečių vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis išskyrė tris dalykus, kurie neleido pasiekti pergalės, nes prasidėjus paskutinei minutei rezultatas dar buvo lygus.

„Išlaikėme kovą iki pat galo. Gaila, kad nepavyko laimėti. Padarėme net 22 klaidas, iš kurių dauguma atliekant perdavimus. Techninio broko buvo per daug, jeigu nori laimėti prieš tokio kalibro komandą kaip „Bayern“. Taip pat prametėme 11 baudų, kurie neleido surinkti lengvų taškų. Žinoma ir rungtynių pabaiga, kai prametėme iš po krepšio ir tritaškius, kurius metėme laisvus, bet tiesiog neįkrito. Reikėjo solidžiau sužaisti susitikimo pabaigą“, – aiškino K.Maksvytis

– Kaip paaiškintumėte didelį klaidų kiekį?

– Jie propaguoja agresyvią gynybą ir dėl to turėjome atlikti daug perdavimų. Tai ir provokuoja klaidas. Jeigu gerai paskirstai kamuolį, gali varžovus nubausti. Tą mes gerai darėme pirmoje pusėje, bet antroje įklimpome.

2021-2022: