Naujienos

K.Maksvytis: prisidėjau prie Klaipėdos aistruolių grąžinimo į areną, reikia tikėtis, jog prisidėsiu ir prie Panevėžio

2016 01 10

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda šeštadienį iškovojo vieną skambiausių pergalių per pastarąjį dešimtmetį, kai 75:65 pranoko šalies vicečempioną Vilniaus „Lietuvos rytą“.

Vyriausiasis „Lietkabelio“ ekipos treneris Kazys Maksvytis gyrė savo auklėtinius už drausmingą gynybą ir šaltus nervus lemiamu mačo metu. Treneris viliasi, jog sirgaliai ir toliau gausiai rinksis „Cido“ arenoje.

„Pirmoje rungtynių pusėje šiek tiek nepavyko įgyvendinti savo tikslų, bet matėme rezervą ir juo antroje dalyje tapo gynyba. Žaidėjai šaunuoliai, kad gerai įgyvendino užduotis. Per pirmuosius du kėlinius neleidome „Lietuvos rytui“ atitrūkti, o per kitus du – pasivijome bei pasiekėme pergalę“, – teigė strategas.

– Kas buvo svarbiausi dalykai šiame susitikime?

–Tai, kad pavyko susitvarkyti su gynyba po krepšiu ir sustabdyti vilniečių greitą puolimą. Neleidome pelnyti lengvų taškų ir tai leido pasiekti teigiamą rezultatą.

– Nuo suolo pakilę krepšininkai labai sėkmingai įsijungė į žaidimą.

– Atsarginiai ne tik leido pailsėti pagrindiniams žaidėjams, bet ir neblogai įsijungė į žaidimą, ypatingai Jurica Žuža, nors manėme, jog galbūt jis net nežais. Atsarginiai net padidino pranašumą ir grįžęs startinis penketukas pabaigė mačą.

– „Cido“ arenoje vis daugėja žiūrovų. Ar toks ir buvo jūsų tikslas šiame klube?

– Sirgaliai grįžta, kai yra pergalės. Kažkada teko prisidėti prie Klaipėdos aistruolių grąžinimo į areną, reikia tikėtis, jog prisidėsiu ir prie Panevėžio.

2021-2022: