Naujienos

K.Maksvytis: pamokas, kurias gavau, teko panaudoti prieš savo buvusį klubą

2016 01 16

Dar vieną puikią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino“ LKL) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris išvykoje 74:70 patiesė Klaipėdos „Neptūno“ komandą.

Vyriausiasis panevėžiečių treneris Kazys Maksvytis džiaugėsi, jog jo sugrįžimas į Klaipėdą buvo sėkmingas.  Treneris teigė pasimokęs iš ankstesnių klaidų ir išskyrė Valdo Vasyliaus netektį, dėl kurios komanda dar labiau mobilizavosi.

„Mano komandos dažnai laimi šitoje arenoje. Džiaugiuosi dvigubai. Laimėjome prieš stiprią komandą, stiprius trenerius – gerai žaidžia Europos taurėje. Kaip ir sportininkams, taip ir treneriams yra visada smagu laimėti prieš savo buvusias komandas.

Kita vertus, čia yra paprastas, svarbus taškas, kuriuo mes labai džiaugiamės. Prieš tai žaisdavome geras rungtynes namie, dabar sužaidėme geras rungtynes išvykoje. Tikiuosi, kad mano komanda taip ir toliau stebins. Dabar esame patenkinti, o viščiukus skaičiuosime pavasarį.

Klaipėdos klubas man daug davė ir esu už tai dėkingas. Be abejo, tas pamokas, kurias gavau, teko panaudoti prieš savo buvusį klubą.

Vasylius vakar gavo traumą. Iš niekur nieko pradėjo skaudėti kelį, nedidelė trauma. Šįryt galvojome gal jis galės žaisti, buvau jį įtraukęs į starto penketą. Jis man pasakė, kad skausmas vis didėja ir negali žaisti. Vasylius – mūsų komandoje labai svarbi puolimo dalis“, – teigė K.Maksvytis.

2021-2022: