K.Maksvytis: mačo pabaigoje taip išdrąsėjome, jog pradėjome galvoti apie revanšą 12 taškų skirtumu

2015 12 28

Dar vieną pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino-LKL“) iškovojo Kazio Maksvyčio treniruojame ekipa Panevėžio „Lietkabelio“ (6/10) ekipa, kuri namuose 78:72 įveikė „Šiaulius“ (7/9).

Vyriausiasis panevėžiečių treneris buvo patenkintas savo auklėtiniais, kurie pirmavo užtikrintai nuo pat pirmojo kėlinio ir neleido varžovams išsiveržti į priekį. K.Maksvytis pripažino., jog „Lietkabelis“ galvojo ir apie pergalę 12 taškų skirtumu, kiek buvo patirtas pralaimėjimas pirmajame rate, bet šio plano nepavyko įgyvendinti.

„Šiaulių“ nematėme dvi savaites, todėl nežinojome, ko iš jų galima tikėtis. Džiaugiamės pergale. Rungtynių pabaigoje taip išdrąsėjome, jog pradėjome net galvoti apie revanšą 12 taškų skirtumu, bet, deja, tas planas nesuveikė. Per daug rizikavę galėjome net pralaimėti. Džiugu, jog nugalėjome. Šiais metais dar turime nebaigtų darbų.

Šiauliečiai buvo priartėję antrajame kėlinyje, bet džiaugiuosi, kad didžiąją mačo dalį kontroliavome eigą. Man patinka, kai mes kontroliuojame rungtynes.

Žinome, kad Pavkovičius gali pataikyti. Gaila, jog jis nepataikė anksčiau. Jeigu mes juo pasitikėjome lemiamu momentu, tai jis iššovė kada reikėjo“, – kalbėjo strategas.

Kitą susitikimą „Lietkabelis“ žais gruodžio 30-ąją namuose prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“.