Naujienos

K.Maksvytis: laukia rungtynių maratonas, tad tęsiame darbą

2015 12 24

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai savo sirgaliams suteikė progą prieš šventes pasimėgauti rezultatyviu krepšiniu. Panevėžiečių puolimo mašina buvo nesustabdoma Kėdainių „Nevėžio“ komandai 96:75.

Po dvikovos vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis džiaugėsi pasiekta pergale, bet priminė, jog šiais metais laukia dar dvejos svarbios rungtynės, tad „Lietkabelis“ toliau tęs darbą.

„Labai džiaugiamės, kadangi pavyko sustiprinti savo pozicijas dėl patekimo į Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą. Taip pat pasiekėme svarbią pergalę prieš turnyrinės lentelės kaimynus. Dar nesame laimėjimų išlepinti, todėl džiaugiamės kiekviena pergale.

Varžovų „centrai“ buvo pavojingi, nes mes labai akcentavome „Nevėžio“ snaiperius. Kai jie pataiko, tampa sunkiai sustabdomi. Džiugu, jog pavyko šios blogybės išvengti. Kadangi labai akylai gynėmės ties tritaškiu, mus šiek tiek baudė iš po krepšio.

Noriu pasveikinti „Lietkabelio“ sirgalius su švente. Džiaugiamės, bet laukia rungtynių maratonas. Pavyko ir mačo pabaigoje patausoti pagrindinius krepšininkus, kas taip pat džiugina.

Iškovojome pergales, kurias reikėjo, o patyrėme nesėkmę prieš „Lietuvos rytą“, kuris yra aukštesnio meistriškumo klubas“, – kalbėjo strategas.

Kitą mačą „Lietkabelis“ žais gruodžio 27-ąją, kai namuose priims „Šiaulius“.


2021-2022: