Naujienos

K.Maksvytis: Kaune bus sunku, bet kovosime

2017 06 07

Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) finalas pamažu slysta iš Panevėžio „Lietkabelio“ rankų. Ketvirtosios serijos rungtynės namie Kauno „Žalgiriui“ buvo pralaimėtos 59:72 ir serijoje iki keturių pergalių atsiliekama jau 1:3.

Paprastai tokios situacijos yra itin slegiančios pralaiminčiai komandai. Liūdnos nuotaikos turbūt tvyros ir „Lietkabelio“ rūbinėje, tačiau spaudos konferencijoje Kaziui Maksvyčiui liūdėti neleido klubo gerbėjai. Net ir po pralaimėjimo skanduodami „ačiū, treneri!“ jie privertė K.Maksvytį šypsotis. Vis dėlto, atsakinėjant į klausimus strategui teko vardinti daugiau neigiamų dalykų, nei teigiamų.

– Gal galite trumpai pakomentuoti rungtynes?

– Dėkoju vyrams už kovą ir pastangas. Bet iki pergalės pritrūko. Ko pritrūko? Nuovargis buvo, keletas blogų sprendimų. Pritrūko kartais meistriškumo, galbūt ir įtampos neatlaikėme. Antro kėlinio pabaigoje, trečio kėlinio pradžioje buvo situacijų, kur galėjome neleisti varžovams pelnyti taškų, bet neatlaikėme, praradome iniciatyvą. Džiaugiuosi, kad išlikome kovoje iki galo, bandėme kabintis, bet nepavyko.

– Ar turite rezervų, kad sugrąžintumėte seriją į Panevėžį?

– Kaune bus sunku. Šios rungtynės gali būti kertinės. Negalime sakyti, kad mes pasiduodam, bet mūsų šansai sumažėjo. Stengsimės kovoti Kaune.

2021-2022: