Naujienos

K.Maksvytis: kartais pritrūksta sėkmės ar meistriškumo, o šiandien viskas pavyko

2017 05 23

Panevėžio „Lietkabelis“ tęsia nuostabų sezoną – Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) pusfinalio serijoje eliminavo Vilniaus „Lietuvos rytą“ ir tęsia kovą dėl aukso.

Kvapą gniaužianti pergalė nepaliko abejingų, o sunku po jos rasti žodžių buvo net ir panevėžiečių strategui Kaziui Maksvyčiui.

„Visa organizacija, klubas link to ėjo. Kartais pritrūksta sėkmės ar meistriškumo, o šiandien viskas pavyko.“

– Permainingos rungtynės. Kaip sekėsi žaisti prieš žemus „Lietuvos ryto“ penketus?

– Prastai reagavome į pasikeitimus. Džiaugiuosi, kad pavyko laimėti, nes iššvaistėme keturiolikos taškų persvarą. Vėlai prisitaikėme ir mums tai buvo nepalanku.

– Ar nustebino Artūro Jomanto išėmimas iš rotacijos, Tayloro Browno žaidimas „centru“ antrojoje pusėje?

– Tikėjomės, kad kažką pakeis ir buvome tam pasiruošę, nors ir nelabai sugebėjome susitvarkyti. Brownas penktojoje pozicijoje pridarė mums problemų.

– Daug buvo kalbėta apie fizinių ir emocinių jėgų atstatymą. Šiandien po finalinės sirenos buvo džiaugiamasi lyg laimėjus finalą. Ar finalui dar liko jėgų?

– Tikiuosi, kad atgausime jėgas. Juolab, grįš ir Donatas, kuriam buvo plyšęs raumuo. Neatskleidėme visų duomenų, bet Donatas sveiksta ir greit prisijungs prie komandos.

– Daugelis sakė, kad patyrusi komanda neatlaikys viso sezono. Kaip pavyko su tuo susitvarkyti?

– Labai skirstėme krūvius, veteranai žaidė daugiau, jaunimas – mažiau, tad labiau plušėjo treniruotėse. Džiaugiuosi, kad sėkmingai su tuo susitvarkėme, išvengėme didelių traumų. Padėjo geras fizinis parengimas.

2021-2022: