Naujienos

K.Maksvytis: kai sirgaliai taip palaiko, nėra kitų minčių kaip tik laimėti

2017 05 17

Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) pusfinalio serijoje – lygu – Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa 90:73 pranoko Vilniaus „Lietuvos rytą“.

Vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis teigė, kad reikia pamiršti šį laimėjimą, nes šeštadienį laukia trečias serijos mačas. Strategas padėkojo sirgaliams už fantastišką palaikymą.

„Džiaugiuosi, bet pirmas dalykas, kurį turime padaryti, tai užmiršti šitą pergalę, nes kitas mačas gali būti visiškai kitoks. Prieš rungtynes didelių pakitimų nedarėme, buvo geras reikalavimų išpildymas, geras nusiteikimas“, – kalbėjo treneris.

– Toks Darjušo Lavrinovičiaus pasirodymas (20 taškų) veikiausiai buvo staigmena varžovams?

– Taip, mums visiems tai labai padėjo, Darjušas sužaidė solidžiausias sezono rungtynes tiek gynyboje, tiek puolime. Nežinau, ar gerai suplanavome krūvius, ar savo padarė emocijos, bet džiaugiuosi tokiu jo pasirodymu.

– Tribūnos buvo kone pilnos, kiek reikšmingas „Lietkabeliui“ buvo šis faktas?

– Labai geras dalykas yra toks sirgalių palaikymas, buvo lengva žaisti, užsiversti, neturėjome kitų minčių, kaip laimėti.

– Ar prieš šias rungtynes akcentavote žaidimo tempą?

– Per daug jo neakcentavome, labiau dėmesį kreipėme į klaidas, kurias darėme Vilniuje. Šįkart viską pradėjome nuo gynybos, o tą įvedus atsirado ir tempas.

– Buvote labai emocingi, ar kvapo užteks ir kitoms rungtynėms Vilniuje?

 – Tikiuosi, kad užteks, trys dienos – optimalus laikotarpis. Rungtynių pabaigoje leidome veteranams pailsėti, kas gal lėmė tai, kad nuo labai gero žaidimo nusimušėme iki gero.

2021-2022: