Naujienos

K.Maksvytis: įgyvendinti uždaviniai ir patirtis – pagrindinės pergalės priežastys

2016 10 19

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas Europos taurės turnyre įsirašė antrąją pergalę, kai 80:76 palaužė Zagrebo „Cedevita“ ekipą.

Panevėžiečių vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis džiaugėsi, kad pavyko įgyvendinti prieš mačą keltus uždavinius, o pergalės priežastimi įvardijo patirtį ir kovingumą.

– Kas lėmė pergalę?

– Pergalę lėmė kova iki galo. Rungtynes kontroliavome, o pabaigoje šiek tiek pavargome, nes naudojome mažesnę rotaciją, todėl toks reiškinys normalus. Gerai, kad kelintas rungtynes mes gerai sužaidžiame mačo pabaigas. Viena to priežasčių – mūsų patirtis.

– Ar pavyko įgyvendinti prieš mačą keltus tikslus?

– Pavyko – pristabdėme jų priekinę liniją, ką akcentavome. Pavyko sustabdyti ir greitą puolimą. Galbūt nesusitvarkėme su atkovotais kamuoliais ir pridarėme daug klaidų, bet tai lėmė nuovargis.

– Kaip vertinate po 25 naudingumo balus surinkusių K.Lavrinovičiaus bei Ž.Skučo žaidimą?

– Puikiai. Kadangi Darjušas nėra pasiruošęs žaisti, dar rungtyniavome be Galdiko, o varžovai turi galingą priekinę liniją, Kšištofas bei Skučas padarė gerą darbą.

– Trečiame mače iš eilės D.Tarolio taškai buvo lemiami. Kaip tai paaiškinti?

– Tarolis yra jaunas ir talentingas žaidėjas. Prieš rungtynes galvojau, kad jis gali įnešti energijos. Tai jis ir padarė.

– Rungtyniavote be S.Galdiko ir D.Lavrinovičiaus. Koks komandos potencialas?

– Reikės išmokti žaisti su Darjušu, nes visą sezoną rungtyniaujame be jo. Potencialas dar labiau išaugs, nes galėsime agresyviau gintis ir naudosime didesnę rotaciją.

2020-2021: