Naujienos

K.Maksvytis: grįžta Valeika, tad ketvirtfinalyje bandysime kautis

2016 04 21

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) reguliariajame sezone užėmė septintąją vietą.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai ketvirtfinalyje turės grumtis su aukščiausius tikslus sau keliančiu Vilniaus „Lietuvos rytu“. Serijoje bus žaidžiama iki trijų pergalių.

„Lietkabelio“ vyr. treneris teigė, kad vyrai neketina nuleisti rankų ir rimtai ruošis serijai, o komandą sustiprins ir po traumos pasveikęs bei žaisti pasirengęs Artūras Valeika.

„Bandėme pakilti aukščiau, kovojome, kol dar turėjome teorinių šansų. Dabar jau viskas aišku – liekame septinti. Ruošimės atkrintamosioms. Susitinkame ne su tuo varžovu, su kuriuo norėtume ketvirtfinalyje, bet tokia realybė. Buvo objektyvių priežasčių – Artūro Valeikos trauma ir kelios vienu ar dviem taškais pralaimėtos rungtynės. Laukia paskutinis etapas. Jeigu eiti ir nelaimėti, tai apskritai nėra ko eiti ant parketo. Ruošimės rimtai. Grįžta į rikiuotę Valeika ir bandysime kautis. Valeika yra vienas mūsų kertinių žaidėjų ir kol jis buvo sveikas, mūsų žaidimas klostėsi tikrai gerai“, – kalbėjo specialistas.

Reguliarųjį sezoną „Lietkabelis“ baigs šeštadienį, balandžio 23 dieną, dvikova namuose su Prienų–Birštono „Vytautu“. Susitikimas prasidės 17.00 valandą.

2021-2022: