Naujienos

K.Maksvytis: geresnės sezono pradžios negalima buvo įsivaizduoti

2016 09 22

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) sezoną pradėjo pergale, kai 90:86 patiesė Kauno „Žalgirį“.

Vyriausiasis panevėžiečių treneris Kazys Maksvytis subtiliai džiaugėsi laimėjimu, kadangi tai tėra vienas taškas turnyrinėje lentelėje. Pasak stratego, nepalūžti lemiamu metu padėjo ir sirgaliai, kurie rekordiškai užpildė „Cido“ arenos tribūnas – 4135 žiūrovai.

– Turbūt geresnės sezono pradžios negalima įsivaizduoti?

– Taip, geresnės pradžios negalima buvo įsivaizduoti. Nepaisant bangavimų, sužaidėme geras rungtynes ir nugalėjome čempionus.

– Kas padėjo nepalūžti, kai „Žalgiris“ panaikino deficitą ir išsiveržė į priekį?

– Žalgiriečiai pasivijo ir persvėrė rezultatą savo naudai. Jie pradėjome keistis ginamaisiais ir tai mus išmušė iš vėžių. Padėjo atsilaikyti Janavičiaus tritaškis, gera gynyba ir Kšištofo blokai. Susidėjo visi dalykai, prisidėjo sėkmė ir laimėjome.

– „Lietkabelis“ įmetė 12 tritaškių iš 27 bandymų. Tai bus naujasis komandos ginklas šiame sezone?

–  Turime daug pataikančių žmonių, todėl kodėl gi ne. Net Simas Galdikas pataikė tritaškį, todėl tikrai tritaškiai buvo vienas ginklų.

– Ar jautėte spaudimą prieš sezono startą?

–  Spaudimas buvo dėl to, kad sezono startas su „Žalgiriu“ ir tiek žiūrovų „Cido“ arenoje dar nebuvome matę. Tikimės, kad surinksime dar pilnas tribūnas. Pergalės visada padeda pritraukti žiūrovus. Palaikymas neduoda atsipalaiduoti ir neleidžia palūžti lemiamu momentu.

–  Galbūt žalgiriečiai nebuvo dar susižaidę?

–  Tegu savo komandą vertina „Žalgiris“. Mes darėme daug dalykų gerai, daug – nelabai. Tai tik sezono pradžia ir nei mes, nei jie nerodo viso pajėgumo. Pergalė yra tik vienas taškas, o viščiukus skaičiuosime pavasarį.

– Kokia situacija su Darjušu Lavrinovičiumi?

–  Tikimės, kad jis grįš kitą savaitę. Jo problemos išsprendžiamos ir turėtų netrukus grįžti į rikiuotę. Darjušas yra mūsų pats geriausias aukštaūgis, jeigu yra sveikas. Gerai, kad turėjome draugiškus mačus ir išmokome žaisti be jo.

2021-2022: