Naujienos

K.Maksvytis: galėjome susikrauti saugią persvarą, bet viską palikome spręsti krepšinio Dievams

2016 10 26

Panevėžio „Lietkabelis“ patyrė pirmąją nesėkmę Europos taurės turnyre. Po dramatiško pralaimėjimo namuose Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ Kazys Maksvytis buvo nusivylęs, kad jo auklėtiniams nepavyko saugiau pabėgti trečiajame kėlinyje.

„Gaila, kad taip pralaimėjome rungtynes namie. Ši pergalė kaip ir nubraukė gražią pergalę, iškovotą Kroatijoje. Pavadinčiau jas neišnaudotų galimybių rungtynėmis. Manau, kad trečiame–ketvirtame kėliniuose galėjome susikrauti saugią persvarą, bet taip neišėjo. Galiausiai, palikome viską spręsti krepšinio Dievams. Pabaigoje galėjome laimėti, bet praradome du kamuolius. Išleidome mažesnį penketuką, bet nepasiteisino. Tada gavome greitą tritaškį“, – po pralaimėjimo kalbėjo K.Maksvytis.

– Trečiajame kėlinyje pirmavote, tačiau vėliau leidote varžovams pasivyti. Kas nutiko?

– Gal šiek tiek pavargome, gal šiek tiek atsipalaidavome. Aišku, mūsų rotacija nebuvo didelė, nes žaidėme praktiškai devyniese.

– Kaip paaiškinti tuos du prarastus kamuolius rungtynių pabaigoje?

– Panika. Nors Lorenzo ir Benas gerai žaidžia rungtynių pabaigas, bet jų į aikštelę neleidau, nes jie ilgai sėdėjo ant suoliuko. Turėjome priimti kamuolį ir žaisti vienas prieš vieną, bet supanikavome.

2021-2022: