Naujienos

K.Maksvytis: džiaugiamės kiekvienu tašku, nes jį pavyksta iškovoti sunkiai

2016 12 04

Puikią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino“ LKL) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (11/3) klubas, kuris namuose 71:66 (21:23, 17:13, 13:16, 20:14) pranoko Prienų–Birštono „Vytauto“ (6/8) krepšininkus.

Panevėžiečių vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis džiaugėsi pergale, nors tikėjosi, jog svarbus taškas turnyrinėje lentelėje bus iškovotas kiek lengviau.

„Tikėjomės laimėti užtikrinčiau, bet šį sezoną LKL silpnų komandų nėra. Džiaugiamės kiekvienu tašku turnyrinėje lentelėje, nes jį pavyksta iškovoti sunkiai. „Vytautas“ gana neblogai žaidė visas rungtynes. Žaidėme agresyviai, todėl prieniškiai prisirinko pražangų, ko mes ir tikėjomės.

Per pirmąją dalį turėjome gerų progų, bet nepataikėme savų metimų. Po pertraukos savo gynybą sutankinome po krepšiu ir tai mums padėjo laimėti. Prienai visada žaidžia su mažesne rotacija ir kartais tai padeda, nes visi užtikrintai jaučiasi ir yra patenkinti savo vaidmeniu. Šiandien mūsų didelė rotacija ir intensyvumas išmušė juos iš vėžių ir privertė išsibauduoti. Ketvirtajame ketvirtyje pagaliau pradėjo kristi tritaškiai, todėl buvo lengviau“, – šypsojosi strategas.

Trečiadienį „Lietkabelis“ maču namuose su Las Palmo „Gran Canaria“ baigs Europos taurės turnyro pirmojo etapo kovas.

2021-2022: