Naujienos

K.Maksvytis: davėme kovos ir džiaugiamės, kad pilna arena mus taip palaikė

2017 01 30

Kauno „Žalgirio“ devyniolikos pergalių iš eilės serija Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino“ LKL) nutrūko pirmadienį, kai 77:79 buvo nusileista Panevėžio „Lietkabeliui“.

Antrą kartą šiame sezone šalies čempionus parklupdžiusios komandos vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis neslėpė džiaugsmo.

„Buvo sunkios rungtynės, su daug pakilimų ir nuosmukių. Turėjome daugiau laisvo laiko nei „Žalgiris“, todėl pasiruošėme rungtynėms gerai, turėjome laiko pailsėti. Dvigubai malonu laimėti, kai „Žalgiris“ taip gerai žaidžia paskutiniu metu Europoje, turi gerą komandą, gerą trenerių štabą. Davėme kovos ir džiaugiamės, kad pilna arena mus taip palaikė“, – kalbėjo K.Maksvytis.

Strategas teigė daug priekaištų auklėtiniams neturėjęs, išskyrus kelias klaidas gynyboje, kainavusias brangiai – būtent po jų „Žalgiris“ vis atsitiesdavo ir panaikindavo atsilikimą. K.Maksvytį pradžiugino ir gerai visus šansus išnaudojantis Tadas Rinkūnas, per 16 minučių prieš „Žalgirį“ pelnęs 15 taškų (4/4 trit.).

„Šiuo metu sudėtyje turime 11 lygiaverčių žaidėjų. Darjušas taip pat jautėsi gana gerai, bet „Žalgiris“ žaidė mažu penketu, daug keitėsi ginamaisiais ir jis nebūtų buvęs toks naudingas. Rinkūnas gavo šansą jau praėjusiame mače – jį išnaudojo, o šiandien irgi padarė, ką gali geriausiai. Jei „Žalgiris“ turi savo Milaknį, tai pas mus yra Rinkūnas“, – sakė K.Maksvytis.

2021-2022: